Instagram Geçmişi Görme

05.05.2020
Instagram Geçmişi Görme

Instagram geçmişi görme kontrol etme, sizi birçok felaketten koruyabilir. Instagram geçmiş bilgisi ile birlikte geçmiş hareketleri kontrol edip, ona göre müdahaleler yapmanız mümkün. Tabi, bunun için teknik bir bilgiye ihtiyacınız var. Instagram geçmişi görme için aşağıda verilen adımlarını uyguladığınız da geçmişi görebileceksiniz.

Instagram, çok fazla kişi tarafından kullanılan sosyal medya platformu olarak biliniyor. Buna bağlı olarak da kitlesi çok farklı. Kitlenin bu kadar fazla olmasından dolayı birçok insan ile muhatap olduğunuzu bilmek zorundasınız. Bu insanların iyi mi, Kötü mü? Olduklarını nerden bileceksiniz? Tabi ki bilemeyeceksiniz. Bu nedenden dolayı da profilinizi çalınma ihtimaline karşı sürekli olarak koruma altında tutmalısınız. İşte Instagram geçmiş öğrenme

Instagram Geçmişi Görme; Instagram Geçmişe Nasıl Girilir?

Instagram geçmişi görme işlemi için öncelikli olarak Instagram uygulamasından profil ara yüzünü açmanız gereklidir. Tek seferde geçmişe ulaşmanız mümkün değildir. 2 Aşamada geçmişi kontrol edebilirsiniz. 2 aşamayı da ayrı ayrı ele aldık. İlk aşama da Instagram beğendiğim gönderiyi nasıl görürüm? Sorusunu ele aldık;

  1. Profilinize girdikten sonra sağ üst köşede 3 çizgi göreceksiniz. Üç çizgiye tıklayın.
  2. Tıkladıktan sonra sağ tarafta karşınıza seçenekler çıkacak. Bu seçenekler arasında en altta bulunan ‘’ayarlar’’ seçeneğine tıklayın.
  3. Ayarlara girdikten sonra hesap kısmına tıklayın. Hesaba tıkladıktan sonra ise ‘beğendiğin gönderiler’ bölümünden geçmişe dayalı beğenmelerinizi görebilirsiniz.

İkinci aşamada ise Instagram arama geçmişi bölümünden arama geçmişini kontrol edeceğiz. Bu sayede profilde yapılan geçmişe dayalı aramaları görebileceğiz.

  1. İlk olarak profil ara yüzünü açın.
  2. Ara yüzü açtıktan sonra üst tarafta bulunan isim veya etiket arama yerine tıklayın.
  3. Tıkladıktan sonra ise daha önceden aradığınız veya kötü niyetli kişilerin aradığı şeyler, o bölümde sıralanacaktır.

Yukarıda verilen aşamaları takip ederek, Instagram geçmişi kontrol altına alabilirsiniz. Bu sayede hesabınıza birisi eriştiğinde hemen fark edebileceksiniz.

Instagram Geçmişi Görme

Instagram Geçmişi Görme

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.