Instagram Hesap Açılış Tarihi Nasıl Öğrenilir

31.05.2020
Instagram Hesap Açılış Tarihi Nasıl Öğrenilir

Hiçbir programdan destek almadan Instagram hesabı açılış tarihi öğrenme konusunda yetkin kişi olabilirsiniz. Bu işlemi ücretle yapan kişilerden destek almayarak Instagram hesap tarihi öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bireylerin en fazla kullandığı sosyal medya platformlarından birisi olan Instagram’da neredeyse herkesin üyeliği var. Bu üyeliklerin ne zaman açıldığı hakkında bilgisi olan kullanıcı sayısı ile parmakla gösterilecek kadar az durumda. Tabi, bu durumdan dolayı da hesabın ne zaman açıldığı bazen merak konusu olabiliyor.

Eğer, Instagram hesap açılış tarihi öğrenme konusunda bilginiz yoksa ve ciddi derecede merakınız varsa doğru yerdesiniz. Bu yazımızda Instagram’da hesabınızı ne zaman açtığınızı öğrenebileceksiniz. Dilerseniz, ayrıntılara geçelim;

Instagram Hesabının Açılış Tarihini Öğrenmek

Bu başlık altında Instagram Web üzerinden size gerekli adımlar verilecektir. Sizler, bu adımları takip ederek Instagram hesap açılış tarihini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

  1. Instagram Web adresine giriş yapın ve daha sonra profilinize girin.
  2. Hesabınıza giriş yaptığınızda ilk olarak anasayfa görünecektir. Sizler, sağ üstte bulunan insan sembolüne tıklayarak kendi profilinize gelmelisiniz.
  3. Profilinize geldikten sonra ‘’profili düzenle’’ seçeneğinin yanında bir çark göreceksiniz. O çarka tıklayın.
  4. Çarka tıkladıktan sonra seçenekler kısmı açıldı. Buradan ‘’gizlilik ve güvenlik’’ seçeneğine tıklayın.
  5. Açılan sayfada ‘’hesap verileri’’ başlığını göreceksiniz. Bu başlık altında Instagram hesap açılış tarihi öğrenmek için gerekli bilgiler var.
  6. Hesap verilerini görüntüle seçeneğine tıklıyoruz ve hesap bilgilerine buradan erişe biliyoruz.
  7. Hesap bilgileri sayfasında da ‘’katıldığın tarih’’ yazısının altında hangi tarihte ve hangi saatte katıldığınız yer alacaktır.

Uyarı: Bu saatten sonra tüm işleminiz tamamlanmıştır. Eğer, Instagram Web’e giriş şansınız yok ise bu adımları telefondan da yapabilirsiniz. Telefonda yine ayarlar bölümüne girin ve hesap verileri kısmını gizlilik ve güvenlik seçeneğinden bulun. Aynı bilgileri orada da bulabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.