Instagram Video İndirme Yöntemi

16.05.2020
Instagram Video İndirme Yöntemi

Instagram’dan video indirmek artık çok kolay. Bilindiği üzere eskiden Instagram üzerinden kolay bir şekilde video indirmek imkansızdı. Fakat, günümüzde birçok uygulamanın piyasaya sürülmesi ile birlikte Instagram video indirme işlemi basit bir formata taşındı.

Instagram diğer sosyal medya platformlarından bir bakıma ayrılıyor. Çünkü, genel olarak video ve görsel olarak paylaşımlar yapılan Instagram’da adım başı video ile karşılaşmanız çok muhtemel. Bundan dolayı da mutlaka beğeneceğiniz videolar olacaktır. Eğer, beğendiğiniz bir video olursa indiremedim diye üzülmeyin. Bu yayınımızda Instagram video nasıl indirilir? Konusu çerçevesinde aktarımlar yapacağız.

Instagram Web Video İndirme Yöntemi

Instagram kullanıcıları genel olarak mobil versiyonunu kullansalarda bu uygulamanın bilgisayar versiyonu da var. Bilgisayar versiyonuna ulaşmak için ilk olarak Google’da Instagram araması yapıp resmi sitesine girmeniz gerekiyor.

Daha sonra ana sayfa akışında videolar ve fotoğraflar yer alacak. Bunların arasından beğendiğiniz video ve fotoğrafları Google ınstagram eklentileri aracılığı ile indirebileceksiniz. Google’da Instagram video indirme işlemi için birçok eklenti bulunuyor.

Google Chrome Eklenti Mağazası’ma girip, Instagram video dowland yazmanız yeterli. Karşınıza çıkan eklentiler arasından bir tanesini indirin ve videoları bilgisayarınıza indirin.

Instagram Mobil Video İndirme Yöntemi

En çok aranan yöntem olan; Instagram mobil video indirme yöntemi, çok basit. Burada sizin yapmanız gereken pek bir şey yok. Her şey sizin yerinize uygulamalar yapıyor.

iOS veya Android telefonlarınızın mağazasına giriş yapın. Instagram video indirme şeklinde arama yapın. Bu aramayı yaptığınızda karşınıza birçok uygulama çıkacaktır. Bunlardan birini indirin ve kurun. Genel olarak bütün uygulamalarda mantık aynıdır. Videonun sağ üst kısmında bulunan üç nokta aracılığı ile videonun linki alınır ve daha sonra indirilen uygulamaya yapıştırılır. Böylelikle Instagram video indirme işlemi başlamış olur. Daha sonra galerinizde videoyu bulabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.