Instagram’da Geri Takip İle Takipçi Kazanın

15.05.2020
Instagram’da Geri Takip İle Takipçi Kazanın

Instagram takipçi kazanma konusunda yazılmış, çizilmiş bir sürü taktik vardır. Fakat, bu taktiklerden kaçı doğrudur tartışılır. Çünkü, Instagram’da takipçi kasma taktiği kullanımları, bazen illegal olabiliyor. Biz, bu yayınımızda hilesiz takipçi kasma yöntemi çerçevesinde sizlere bilgi vereceğiz.

Instagram’da takipçi kazanmak için birçok yol vardır. Bunlardan en etkili olanı geri takip yaparak takipçi kazanmaktır. Bu yöntem size ilk başta çok basit gelebilir. Fakat, sanıldığı kadar basit değildir. Çünkü, bu taktikte dikkat edilmesi gerekilen kurallar ve noktalar vardır. Örneğin, ilk olarak herkese takip isteği göndermemeniz gerektiğini bilmelisiniz. Dilerseniz, geri takip ile takipçi kasma yöntemine daha ayrıntılı bir şekilde bakalım;

Geri Takip Yaparak Takipçi Kasmak

Instagram takip kasma yöntemlerinden en kolayı olan bu yöntemde ilk olarak takip yollayacağınız kişileri tespit etmeniz gerekiyor. Bunun için gerekli sayfalara veya gruplara yönelmenizde fayda var. Çünkü, oluşturmak istediğiniz kitlelerin bulunduğu sayfaları tercih ederseniz, kitleler size akabilir.

Kitleyi çekecek sayfayı bulduktan sonra takip yollacağınız kişilerin profillerini tek tek inceleyin. Çünkü, takip edilen sayısı ile takipçi sayısı birbirine yakın olan insanlara takip isteği göndermeniz mantıklı olacaktır. Bu insanların sizlere geri dönüş yapma olasılığı yüksek.

Instagram’da Takibe Takip

Sadece sizler, takip isteği yollamayacaksınız elbette. Karşı taraftan da takip istekleri gelecektir. Hepsini kabul etmek yerine burada da bir strateji yapabilirsiniz. Yine takipçi sayısı ile takip edilen sayısı analizi yapıp ona göre geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Örneğin, takipçi sayısı az ama takip edilen sayısı fazla birisi sizden geri dönüş beklemiyor olabilir. Fakat, takipçi sayısı ile takip edilen sayısı aynı birisi sizden mutlaka geri dönüş bekliyordur. Bu mantıkla takipçi sayınızı da daha yüksek tutarak Instagram’da takipçi kasabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.