İnternetten Ulusal Piyango bileti iyi mi alınır?

31.12.2021
İnternetten Ulusal Piyango bileti iyi mi alınır?


Bir senenin daha sonuna geldik ve 2021’e veda etme vakti geldi. Günlük yaşantımızdan tutun girdiğimiz toplumsal medya platformlarına kadar her yerde yeni yıl coşkusu da başladı. Bu devrin eğer eğer olmazsa olmazlarından biri de naturel ki Ulusal Piyango bileti. Her yıl milyonlarca insan, hayallerinin de ötesinde zengin olma umudu ile Ulusal piyango bileti alıyor. Yalnız günlük […]

Bir senenin daha sonuna geldik ve 2021’e veda etme vakti geldi. Günlük yaşantımızdan tutun girdiğimiz toplumsal medya platformlarına kadar her yerde yeni yıl coşkusu da başladı. Bu devrin eğer eğer olmazsa olmazlarından biri de naturel ki Ulusal Piyango bileti.

Her yıl milyonlarca insan, hayallerinin de ötesinde zengin olma umudu ile Ulusal piyango bileti alıyor. Yalnız günlük kargaşada yeni bir bilet almak unutulabiliyor. Peki son dakika bilet almak mümkün mü? İnternetten Ulusal Piyango bileti iyi mi alınır? İşte ayrıntılar…

TURKOVAC randevuları açıldı! Nasıl alınır?


TURKOVAC randevuları açıldı! Iyi mi alınır?

Yerli Koronavirüs aşısı TURKOVAC için buluşma alma ekranı kullanıma açıldı. Peki TURKOVAC randevusu iyi mi alınır?

İnternetten Ulusal Piyango bileti almak

İnternetten tam, yarım, çeyrek Ulusal Piyango bileti almak aslına bakarsak oldukça rahat. İlk olarak yapmanız gereksinim duyulan şey www.millipiyangoonline.com adresine giriş yapmak. Burada sağ üst bölümde bulunan yerden giriş yap ya da üye ol seçeneklerinden sizi uygun olana tıklayarak sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Yalnız belirtmekte yarar var ki bir tek 18 yaşını doldurmuş T.C. vatandaşları Ulusal Piyango Online üyesi olabilir.

Derhal arkasından ise anasayfada alt bölümde bulunan “Çekiliş Oyunları” kısmından Ulusal Piyango seçeneğine tıklamalısınız. Karşınıza çıkan sayfada tam, yarım ve çeyrek olmak suretiyle iç bilet sütunu çıkacak. Bunlardan size uygun olandan bir Ulusal Piyango bileti seçerek, aşağıda bulunan satın al kısmına basabilirsiniz.

Böylelikle Ulusal Piyango bileti alma işleminiz tamamlanacak. Yılbaşı çekilişinin neticeleri ise 31 Aralık 2021 gecesi çekilişten derhal sonrasında gene aynı internet sayfasında yayınlanacak.

Peki siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Ulusal Piyango ikramiyesi size çıksa ilk alacağınız ürün ne olurdu? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.