iPhone 13 Pro kısa film emek vermesi: Life is But a Dream

18.02.2022
iPhone 13 Pro kısa film emek vermesi: Life is But a Dream


Apple bilhassa iPhone modellerinin kamera başarısını gözler önüne serebilmek için cihazları piyasaya sürdükten sonrasında birçok değişik çalışmaya imza atıyor. iPhone 13 Pro kısa film emek vermesi: Life is But a Dream ile Güney Koreli film yönetmeni Park Chan-wook tarafınca hazırlandı. Oldboy, The Handmaiden ve Lady Vengeance benzer halde filmler ile tanınan Güney Koreli yönetmen, kısa […]

Apple bilhassa iPhone modellerinin kamera başarısını gözler önüne serebilmek için cihazları piyasaya sürdükten sonrasında birçok değişik çalışmaya imza atıyor. iPhone 13 Pro kısa film emek vermesi: Life is But a Dream ile Güney Koreli film yönetmeni Park Chan-wook tarafınca hazırlandı.

Oldboy, The Handmaiden ve Lady Vengeance benzer halde filmler ile tanınan Güney Koreli yönetmen, kısa filmin tamamını iPhone 13 Pro’yu kullanarak çekti. 21 dakika uzunluğundaki film acayip bir mevzuya haiz.

iPhone 13 Pro Max detaylı inceleme!


iPhone 13 Pro Max detaylı araştırma!

Eylül ayında tanıtılan Apple’ın yeni akıllı telefon ailesi iPhone 13’ün en güçlü modeli iPhone 13 Pro Max incelemesi ile karşınızdayız.

Meşhur yönetmenden iPhone 13 Pro kısa film emek vermesi!

Köyünün kurtarıcısı için bir tabut inşa etmesi gereksinim duyulan cenaze görevlisi, ahşaba gereksinim duyuyor. Bunun için terk edilmiş bir mezarı kazıyor ve eski bir kılıç ustasının hayaletinin uyanmasına niçin oluyor.

SDNShiftdelete.net

Apple bu filmin iyi mi hazırlandığını daha doğrusu filmin çekiminde iPhone 13 Pro özelliklerinin iyi mi kullanıldığını özetleyen bir yapım videosu da yayınladı. 12 Megapiksel çözünürlüğünde üç arka kameraya haiz olan iPhone 13 Pro, 4K çözünürlükte 60 FPS video kaydı gerçekleştirebiliyor. 10 bit HDR ve Dolby Vision desteğine haiz olan telefon, Full HD çözünürlükte ise 240 FPS çekim yapabiliyor.

SDNShiftdelete.net

“iPhone ile Çekildi”, Apple’ın uzun süredir devam eden bir reklam kampanyası. Apple haberin başlangıcında belirttiğimiz suretiyle daha ilkin başka kısa filmler de yayınlandı. Son olarak Çin Yeni Yılı’nı kutlamak için Çinli yönetmen Zhang Meng’in kısa filmi paylaşılmıştı.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

ETİKETLER: , , , , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.