iPhone 14 alalım mı? 5 Çayı canlı yayını bugün 17.00’da

22.09.2022
iPhone 14 alalım mı? 5 Çayı canlı yayını bugün 17.00’da


ShiftDelete.Net olarak değişen değişen teknolojinin nabzını tutmaya ve gündem haberlerini en süratli şekilde sizlere sunmaya devam ediyoruz. Yalnız gündemi takip etmeye vakti olmayanlar için bu hafta öne çıkan ve asla kaçırmamanız gereksinim duyulan haberleri derleyerek 5 Çayı programımızda bir araya getireceğiz. 5 Çayı canlı yayını 239. kısmı ile sizinle!

5 Çayı canlı yayınında değerlendiriyoruz! #239

SDN 5 Çayı 239. kısmı ile sizlerle Süratli geçen bir haftanın arkasından sevilen programımız 5 Çayı’nın 239. bölümüyle karşınızda olacağız. SDN editörü Samet Jankovic ve SDN editörü Furkan Karaca, bugün saat 17:00’da gündemde öne çıkan başlıklarını değerlendirecek.

YouTube video

SDNShiftdelete.net

Teknoloji gündeminde yaşanmış olan en yeni gelişmeler, tanıtılan yeni cihazlar ve teknolojiler, web, 5G ve diğeri tüm gelişmeri sizlerle birlikte değerlendireceğiz. Merak ettikleriniz hakkında tüm detaylar bu canlı yayına bekliyoruz!

ShiftDelete.Net Katıl abone paketleri

Megabyte / 7.50 TL: Üç paket içinde en ucuzu ve ulaşılabilir olan Megabyte, Katıl abonelerine çeşitli avantajlar sağlayacak. Aylık 7.50 TL karşılığında üyeler; Hususi bağlılık rozetlerine, çeşitli emojilere, ve SDN Cevaplıyor, 5 Çayı benzer şekilde standart abonelere kapalı olan canlı yayınlara erişebilecek.

Gigabyte / 60 TL: Katıl aboneleri için sunduğumuz bir diğeri paket ise Gigabyte. Üyelerimiz, 60 TL karşılığında Megabyte‘ın avantajlarına ek olarak, bazı SDN videolarını daha yayınlanmadan seyretme ve hususi olarak yükleyeceğimiz eğitim videolarına erişme şansı yakalayacak. Ek olarak üyelere kamera arkası görüntüleri, ekip vLog’ları benzer şekilde hususi videolar da gene bu pakette yer alacak.

Terabyte / 350 TL: Kuşkusuz 3 paket içinde en çeşitliliğe haiz olan Terabyte, Gigabyte ve Megabyte‘ın sunmuş olduğu her şeyi kapsayacak. Buna ek olarak, ShiftDelete.Net ile fazlaca daha yakın ve güçlü bir ilişkiniz olacak.

Her Terabyte abonesine SDN kupası gönderilirken, yorumlara yazdıkları neredeyse her şeye editörlerimiz cevap verecek. Tüm bunlara ek olarak ise belirli aralıklarla düzenlenecek olan SDN ofis turlarına davet edileceksiniz. Burada ShiftDelete.Net çalışanları ile söyleşi edebilir, ofisimizi ve çekim alanlarımızı gezebilir ve SDN‘nin bir parçası olabilirsiniz. Ek olarak her ay armağan edeceğimiz laptoplar ile ilgili videolardaki ‘Destekçilerimiz’ bölümünde de adınız yer alacak.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.