iPhone SE 3 fiyatı ve çıkış zamanı hakkında yeni iddialar!

27.02.2022
iPhone SE 3 fiyatı ve çıkış zamanı hakkında yeni iddialar!


Dünyanın en popüler ve büyük akıllı telefon üreticisi firmaları içinde Apple, ilk sırada yer ediniyor. Şirket, her yıl amiral gemisi akıllı telefonları iPhone’ların yeni modellerini piyasaya sürüyor. Şimdi de üçüncü nesil bir iPhone SE 3 modelini piyasaya sürmeyi planlıyor. Mart 2022’de sunulması beklenen iPhone SE 3 ile ilgili yeni bir rapor paylaşıldı. Bu raporda, telefonun fiyatlandırılmasıyla ilgili hususi ayrıntılar yer ediniyor.

Dünyanın ilk USB-C girişli iPhone 12 Pro Max modeli satışa çıktı!


Dünyanın ilk USB-C girişli iPhone 12 Pro Max modeli satışa çıktı!

Dünyanın ilk USB-C girişli iPhone 12 Pro Max modeli, usbciphone şirketi tarafınca eBay üstünden satışa sunuldu.

iPhone SE 3 satışı, 300 dolardan başlamış olacak

Daha öncesinde 399 dolardan satışa çıkması beklenen iPhone SE 3, yeni bir fiyatlandırmayla karşı karşıya. Raporda, Loop Capital Markets analisti John Donovan‘ın, yeni 5G destekli iPhone SE 3’ün 300 dolardan başlayabileceğiyle ilgili söylentiler duyduğu iddia ediliyor.

https://i0.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/02/iPhone-SE-3-fiyati-ve-cikis-tarihi-hakkinda-yeni-iddialar-1-1.jpg?resize=1170%2C658&ssl=1

Raporlar, Apple’ın iPhone SE 3 fiyatını düşürmesinin arkasında bir niçin bulunduğunu söylüyor. JPMorgan analistleri, Apple’ın bu yeni iPhone modelini piyasaya sürerek daha oldukça Android kullanıcısını, Apple kullanıcısı yapmak istediğini tahmin ediyor.

iPhone SE 3, Apple bahar etkinliğinde duyurulabilir

iPhone SE 3’ün özellikleriyle ilgili de fazla bir informasyon ortaya çıkmadı. Yalnız raporlara nazaran, bu iPhone modeli, iPhone 13 serisinde yer edinen A15 Bionic yonga setini destekleyecek. Tasarım olarak iPhone SE (2020) ile benzer olacak. Ek olarak aynı standart Touch ID ve alüminyum çerçeveden oluşacak.

https://i0.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/02/iPhone-SE-3-fiyati-ve-cikis-tarihi-hakkinda-yeni-iddialar-4.jpg?resize=1170%2C658&ssl=1

Bu iPhone hakkında Apple’dan herhangi bir açıklama ve informasyon gelmezken, ipuçları ve sızıntılarla, birçok şey öne çıktı. İddialar, iPhone SE 3’ün, Apple’ın senelik bahar etkinliğinde piyasaya sürüleceğini söylüyor. Bu etkinliğin ise 8 Mart ya da bu tarihe yakın bir zamanda başlamış olacağı hakkında tahminler yer ediniyor.

Ek olarak Apple, Haziran ayında yeni yazılım ürünlerine yönelik geleneksel ‘Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı‘ (WWDC) düzenleyecek. Bu senenin sonbaharında şirket, tarihin en büyük sunumunu planladı.

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi SDN Forum‘da yada yorumlarda bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin!


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.