iPhone SE 3 kılıfı ortaya çıktı! Tasarım bu şekilde mi olacak?

21.02.2022
iPhone SE 3 kılıfı ortaya çıktı! Tasarım bu şekilde mi olacak?


Apple gelecek ay bir etkinlik düzenleyecek ve bu etkinlikte iPhone SE 3 benzer halde yeni ürünlerle karşılaşacağız. Mart ayının ikinci ya da üçüncü haftasında olması beklenen etkinlikte beklentiler daha fazlaca Mac cihazlar için şekillenmiş olsa da iPhone SE 3’ün geleceğine de inanılıyor. Uygun fiyatlı bir iPhone almak isteyenlerin merakla beklediği cihazın ihtimaller içinde tasarımının iskeleti, yeni […]

Apple gelecek ay bir etkinlik düzenleyecek ve bu etkinlikte iPhone SE 3 benzer halde yeni ürünlerle karşılaşacağız. Mart ayının ikinci ya da üçüncü haftasında olması beklenen etkinlikte beklentiler daha fazlaca Mac cihazlar için şekillenmiş olsa da iPhone SE 3’ün geleceğine de inanılıyor. Uygun fiyatlı bir iPhone almak isteyenlerin merakla beklediği cihazın ihtimaller içinde tasarımının iskeleti, yeni görüntülerle ortaya çıktı.

Asgari ücretle alınabilecek telefonlar – 2022 Güncel


Asgari ücretle alınabilecek telefonlar – 2022 Güncel

Asgari ücretle alınabilecek telefonlar hangileri? Listemizde, fiyatına gore sizi memnun edecek telefonları bulabilirsiniz.

iPhone SE 3 kılıfı olduğu iddia edilen görüntüler

Bugüne dek iPhone SE 3’ün tasarımı ile ilgili pek fazlaca iddia ortaya atıldı. Bazıları bu cihazda iPhone XR benzeri bir tasarım olacağını söylerken, bazıları ise iPhone SE 2‘nin makyajlanmış halinin geleceğini söylemiş oldu. İnternette yayılmaya başlamış olan bir fotoğraf, iddiaya gore iPhone SE 3’e ilişkin kılıflar. Akıllı telefonların tanıtılmadan ilkin tasarımlarının kılıf üreticilerine göndermiş olduğu bilinir. Gene aynı senaryo yardımıyla iPhone SE 3’ün neye benzeyeceğini öğrenmiş olabiliriz.

iPhone SE 3 kılıfı olduğu iddia edilen fotoğraf

Çinli bir internet sayfasında paylaşılan bu görsel kesinlik içermiyor. Bir tek buradaki benzer halde bir kamera tasarımının gelebileceği aklınızda bulunsun. Kılıfı incelediğimizde iPhone X’daki kamera tasarımının yatay halini görüyoruz. Siz buna iPhone 7 Plus kamerası da kabul edebilirsiniz, bir tek bunun boyutu daha büyük görünüyor.

Gördüğümüz kamera kurulumu büyük olasılıkla ikili değil. Bunun yerine bir kamera ve bir de flaş görebiliriz. Apple, uygun fiyatlı telefonlarda ikinci arka kamerayı bugüne dek asla kullanmadı. Bunu yapmak yerine derinlik algılamayı tamamen iOS‘un eline bırakıyorlar.

Eğer söylentiler doğruysa iPhone SE 3 ile mart ayında karşılaşacağız. Sizce tasarımı bu şekilde mi olacak?

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.