iQOO 9 serisinin batarya ayrıntıları açıklandı!

29.12.2021
iQOO 9 serisinin batarya ayrıntıları açıklandı!


Vivo’nun alt markası olarak çalışmalarına başladığı günden beri markalaşma yolunda olan iQOO, yeni telefon serisini tanıtmak için gün sayıyor. iQOO 9 ve iQOO 9 Pro‘nun lansman zamanı yaklaştıkça sızıntı bilgiler ve görseller elimize ulaşıyordu. Dün şirket, akıllı telefonun tasarımını tanıttığı bir teaser yayınlamıştı. Bugün de batarya boyutları ve şarj hızı benzer şekilde teknik detaylarla ilgili paylaşımlar […]

Vivo’nun alt markası olarak çalışmalarına başladığı günden beri markalaşma yolunda olan iQOO, yeni telefon serisini tanıtmak için gün sayıyor. iQOO 9 ve iQOO 9 Pro‘nun lansman zamanı yaklaştıkça sızıntı bilgiler ve görseller elimize ulaşıyordu. Dün şirket, akıllı telefonun tasarımını tanıttığı bir teaser yayınlamıştı. Bugün de batarya boyutları ve şarj hızı benzer şekilde teknik detaylarla ilgili paylaşımlar yapmış oldu.

iQOO 9 tasarımsal olarak netleşti: İşte tanıtım tarihi ve detaylar


iQOO 9 tasarımsal olarak netleşti: İşte tanıtım zamanı ve detaylar

Çeşitli teaser görüntüleri ile sık sık haberlerimize mevzu olan iQOO 9, firmanın yayınladığı teaserda gün yüzüne çıktı. İşte detaylar!

iQOO 9 serisi, 120W kablolu şarj desteğine haiz olacak

Akıllı telefon ailesini büyütmeye hazırlanan iQOO, yeni amiral gemisi telefonunu 5 Ocak‘ta tanıtmaya hazırlanıyor. Lansman zamanı yaklaştıkça telefonla ilgili sızan bilgiler ve görseller artmıştı. Artık şirket, resmi olarak iQOO 9 ailesi için paylaşımlarını arttırdı. Webio platformu üstünden meydana getirilen açıklamaya gore iQOO 9 serisinin 4.700 mAh pil içerecek ve 120W kablolu ve 50W kablosuz şarj özelliğine haiz olacak. Bir tek belirtilen kablosuz şarj desteği özelliği QOO 9 Pro için geçerli olacak.

IQOO 9 ve IQOO 9 Pro’nun özellikleri

Lansmanı yaklaşan iQOO 9 ve iQOO 9 Pro, Snapdragon 8 Gen 1 ile piyasaya sürülecek. Daha ilkin iQOO, iQOO 9 serisinin 2K E5 AMOLED ekrana haiz olacağını söylemişti. Ayırca OIS özelliğine haiz 50MP sensör tarafınca yönetilen üçlü kamera sistemine haiz olacağını doğrulamıştı. Gösterilen görsele gore bu kameralar yatay bir halde arka alanda yer alacak.

iQOO, daha ilkin olduğu benzer şekilde tasarım hattı olarak da çizgisini koruyacak. Önceki modellerde de olduğu benzer şekilde siyah, kırmızı ve mavi şerit telefonun sağ tarafında kendine yer buluyor. Ön panelinde bulunan 2K E5 AMOLED ekran üstünde bir parmak izi okuyucu bulunuyor.

iQOO 9 ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce fiyat performans olarak doyurucu olur mu? Lütfe görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşınız.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.