İrem Helvacıoğlu’na sevgilisinden duygusal mektup

02.02.2022
İrem Helvacıoğlu’na sevgilisinden duygusal mektupYolaç Özcan, 32 yaşına basan İrem Helvacıoğlu’nun doğum gününü toplumsal medyadan da kutladı.


İrem Helvacıoğlu'na sevgilisinden romantik mektup

Rol almış olduğu dizilerde dikkatleri üzerene çekip popüler bir oyuncu haline gelen İrem Helvacıoğlu, geçtiğimiz senenin eylül ayında Yapıt Alp’le birlikteliğini noktalamıştı.

Aşka küsmeyen Helvacıoğlu, gurme Yolaç Özcan ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

İREM 32 OLDU

Özcan’la aşkını 2022’ye dakikalar kala Instagram’dan yayınladığı fotoğraf ile duyuran İrem Helvacıoğlu, bugün 32 yaşına bastı. Yolaç Özcan da sevgilisinin doğum gününü toplumsal medyadan kutladı.

Helvacıoğlu ile beraber çekilen fotoğrafını paylaşan Özcan, duygusal bir ileti kaleme aldı. Yolaç Özcan’ın gönderisine düşmüş olduğu, “Sevgiliye mektup…” başlıklı notu şöyleki:

“SENİ SEVİYORUM KALBİM”

“Yaşam tesadüflerle dolu sevgilim. Seninle aynı bölgelere o denli girip, çıksak da doğru vakit erişince tanışmamız şeklinde… Başlangıçlar Burgaz kadar heyecanlı sevgilim. Bir akşam yemeği hevesi ile giderken, adada mahsur kalmak şeklinde… Dileklerin o denli masum ki sevgilim… Antep’te kardan mahsur kalıp, senin buna gülümseyip, sevindiğin o güzel suratın şeklinde… Gözlerine bakmak sevgilim, işte o sanki anda yitmek şeklinde… Seni seviyorum kalbim, iyi ki doğdun…”

İrem Helvacıoğlu na sevgilisinden romantik mektup #1

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.