Iron Man zırhı yandı! Tolga Özuygur’un atölyesini gezdik!

19.10.2022
Iron Man zırhı yandı! Tolga Özuygur’un atölyesini gezdik!


Birbirinden değişik ve yüzlerce aleti, zırhı üreten ve kısa sürede derisinin altına çip yerleştiren meşhur YouTuber Tolga Özuygur’un atölyesini gezdik. Tolga Özuygur’un atölyesini gezdik! Shiftdelete.net Mcdodo ürünlerinden satın almak için buraya tıklayın İlginç buluşları ve gerçek ateşleme yapabilen Iron Man zırhı ile adını duyuran YouTuber Tolga Özuygur, başta Marvel fanatikleri olmak suretiyle değişen hızla gelişen teknolojinin deli […]

Birbirinden değişik ve yüzlerce aleti, zırhı üreten ve kısa sürede derisinin altına çip yerleştiren meşhur YouTuber Tolga Özuygur’un atölyesini gezdik.

Tolga Özuygur’un atölyesini gezdik!

YouTube video

SDNShiftdelete.net

Mcdodo ürünlerinden satın almak için buraya tıklayın

İlginç buluşları ve gerçek ateşleme yapabilen Iron Man zırhı ile adını duyuran YouTuber Tolga Özuygur, başta Marvel fanatikleri olmak suretiyle değişen hızla gelişen teknolojinin deli tarafıyla ilgilenen her insanoğlunun ilgisini çekiyor.

Derisinin altına NFC çipi yerleştiren Özuygur, bu çip ile ofisinin kapısını yada aynı yazışma protokolünü kullanan cihazları programlayarak tıpkı bir anahtar şeklinde kullanabiliyor. Bilim kurgu filmlerinde gördüğümüz birçok aygıt yada vakası gerçeğe dönüştürmeye çalışan Özuygur, editörümüz Samet’i de bir fazlaca zorladı.

Muntazam konuşmayı zorlaştıran kulaklığı deneyen editörümüz oldukça zorlanırken, ofisteki bir fazlaca buluşu yerinde deneyimledi.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.