Işın Karaca’dan Gülşen’e tepki

18.01.2022
Işın Karaca’dan Gülşen’e tepkiİzzet Yıldızhan’ın “Külotla da çıkmasınlar bir zahmet” sözleriyle başlamış olan sahnede kostüm tartışmasına Işın Karaca da dahil oldu. Karaca, Gülşen’in transparan kostümü için “Bu kadarı fazla” dedi.


Işın Karaca'dan Gülşen'e tepki

Türkücü İzzet Yıldızhan’ın meslektaşları Gülşen, Hadise ve Hande Yener benzer biçimde meşhur adların sahne kostümleriyle ilgili, “Sahne adabı denilen bir gerçek var. Külotla da çıkmasınlar” sözleri tartışmalara yol açtı.

IŞIN KARACA DA TARTIŞMAYA GİRDİ

Bu açıklamaların peşinden Gülşen’in 3 gün ilkin konserinde tercih etmiş olduğu transparan giysisi, türkücüye cevap olarak yorumlandı.

“Söylemezsem Olmaz” programına konuşan Işın Karaca da bu münakaşaya dahil oldu ve Gülşen’i topa tuttu.

Işın Karaca dan Gülşen e tepki #1

“KIZ ANNESİYİM, BU KADARI FAZLA”

“Bu kadarı fazla” diyen Karaca, şu şekilde konuştu:

“Şunu söylemem gerekiyor, ben de kız annesiyim. Ben Türkiye’de sanat yapıyorum. Her şeyin dozajını fazlaca net bilmek gerekiyor hayatta. Tarafındaki 3-5 marjinal insana inanıp da ‘Haydi bu fazlaca güzel oldu, bunu da magazine taşıyalım’ demekle olmuyor bazı şeyler. Bir kariyer var önümüzde bakın Gülşen fazlaca hususi bir kız, besteler meydana getiren, buna ihtiyacı olmayan bir insan. Fakat sorun şu, ben bunu 10 yaşındaki kızıma atıp normalleştirebilir miyim bunu? Kısaca bu değil normalleştiremezsin bu kadarını.”

Işın Karaca dan Gülşen e tepki #2

Işın Karaca dan Gülşen e tepki #3

Işın Karaca dan Gülşen e tepki #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.