İsrail Müdafa Bakanı Gantz, koronavirüse yakalandı

21.01.2022
İsrail Müdafa Bakanı Gantz, koronavirüse yakalandıKontrol yaptıran Gantz, koronavirüs bulunduğunu duyurdu. İsrailli Bakan, görevini evinden sürdüreceğini söylemiş oldu.


İsrail Savunma Bakanı Gantz, koronavirüse yakalandı

İsrail Müdafa Bakanı Benny Gantz’ın koronavirüs testi pozitif çıktı.

Koalisyon hükümetindeki Mavi-Beyaz İttifakı lideri Gantz, koronavirüse yakalandığını toplumsal medya hesabı Twitter’dan duyurdu.

“TESTİM POZİTİF ÇIKTI”

Gantz, yapmış olduğu paylaşımda “Benim de koronavirüs testim pozitif çıktı. Kendimi iyi hissediyorum zira aşı oldum. Bir süre görevimi evimden sürdüreceğim. Sıhhatli kalınca, talimatları takip edin ve aşı olun.” ifadelerini kullandı.

İsrail Savunma Bakanı Gantz, koronavirüse yakalandı #1

İSRAİL’DE OMICRON DALGASI

Omicron varyantı İsrail’i giderek tesiri altına alırken, Başbakan Naftali Bennett 9 Ocak’ta yapmış olduğu açıklamada, yeni dalgada nüfusun ortalama yüzde 40’ının koronavirüse yakalanabileceğini bildirmişti.

İsrail Dışişleri Bakanı Yair Lapid de 11 Ocak’ta koronavirüse yakalandığını duyurmuştu.

İsrail Savunma Bakanı Gantz, koronavirüse yakalandı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.