İstanbul Akülü Sandalye Satıcı Tekerlekli Sandalye Dükkanı

17.03.2021
İstanbul Akülü Sandalye Satıcı Tekerlekli Sandalye Dükkanı

İstanbul akülü sandalye satıcı tekerlekli sandalye dükkanı; Akülü tekerlekli sandalyeler engelli bireylerin günlük yaşamda hareket etmelerini sağlayan medikal cihazlardır. Kullanıcın ihtiyacına göre seçilmiş akülü sandalye veya tekerlekli sandalye kişinin yaşam konforunu artırarak, sosyal hayata daha kolay adapte olmasını sağlar. Gerek manuel gerekse de akülü sandalye alımında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır.

Akülü tekerlekli sandalye alırken nelere dikkat etmeli?

Kullanım alanı: Alınan ürün iç mekanda mı, dış mekanda mı yoksa hem iç hem dış mekanda mı kullanılacak. Kullanım alanınıza göre; arazi tipi akülü sandalye, ev tipi akülü sandalye seçimi yapılmalıdır

Servis ve yedek parça: Satın alacağınız ürünün servis ağı ve yedek parça garantisi olup olmadığına dikkat edin.

Yorumlar: Daha önce sizinle aynı ürünü almış kişilerin aldıkları akülü sandalyenin yorumlarına dikkat edin.

Hız, motor, akü kapasitesi: Akülü tekerlekli sandalyelerin motor kapasitesi, hız seçeneği ve akü kapasiteleri marka ve modele göre değişir. Bu nedenle ürünü almadan önce satın alacağınız akülü sandalyenin W değeri olarak kaç w motoru olduğu, hızının saate kaç km olduğu, ve AH bazında akü kapasitesini sorunuz.

İstanbul Tekerlekli Sandalye

Tekerlekli sandalye dükkanı olarak istanbul’da bulunan 3 şubemizle İstanbul’da yaşayan müşterilerimize manuel tekerlekli sandalye satışı yapmaktayız. İstanbul’un en büyük manuel tekerlekli sandalye mağazasına sahip olmanın avantajıyla onlarca marka ve yüzlerce model manuel tekerlekli sandalyeden kendinize en uygun olanını mağazamıza gelip alabilirsiniz.

Uzman kadromuz size en uygun sandalye modelini seçmenizde size yardımcı olacaktır.

İstanbul Akülü Tekerlekli Sandalye Dükkanı

İstanbul Akülü Tekerlekli Sandalye Dükkanı

İstanbul Akülü Sandalye

İster katlanan akülü sandalye ister ayağa kaldıran akülü sandalye, isterseniz arazi tipi akülü sandalye, hangi modele ihtiyacınız olursa olsun, İstanbul merkezli mağazamıza gelerek kendinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Hem yerli hem Avrupa menşeli ürünlerimizi mağazamızda test edip ön deneme sürüşü yapabilirsiniz. Satın alımlarda size özel fiyat indirimleri, peşin fiyatına taksit avantajı hepsi ve çok daha fazlası Tekerlekli sandalye dükkanı mağazamızda.

Kaynak: https://tekerleklisandalyedukkani.com/

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.