İstanbul Büyükşehir Belediyesi işçilerine yüzde 54,44 zam

13.03.2022
İstanbul Büyükşehir Belediyesi işçilerine yüzde 54,44 zamİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, işçileri enflasyona ezdirmeyeceğini belirterek yüzde 54,44 oranında zam uygulanacağını duyurdu.


İstanbul Büyükşehir Belediyesi işçilerine yüzde 54,44 zam

İBB’de devam eden toplu toplu iş sözleşmesi görüşmelerine ilişkin İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir açıklamada bulunmuş oldu.

Toplumsal medya hesabından izahat meydana getiren İmamoğlu, “İBB işçilerimizi enflasyona ezdirmeyeceğiz” diyerek işçilere yapılacak zam oranını deklare etti:

“YÜZDE 54,44 ORANINDA ARTIŞA GİDİYORUZ”

“Toplu sözleşme görüşmelerimiz devam ediyor. Bu süreçte çalışanlarımızın mağdur olmamaları için ücretlerinde %54,44 oranında artışa gidiyoruz. Tüm işçilerimize hayırlı olsun.”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi işçilerine yüzde 54,44 zam #1

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.