İstanbul’da mezarlıklar çöplüğe döndü

03.05.2022
İstanbul’da mezarlıklar çöplüğe döndüBayram döneminde mezarların çevresinde ortaya çıkan tablo dikkat çekti. İBB’nin ibriklerine yönelik övgü dolu sözler tekrardan gündem oldu.

İstanbul’da yaşayan vatandaşlar, Ramazan Bayramı arifesinde ve bayramda, kaybettikleri yakınlarının ve sevdiklerinin mezarlarını ziyaret etti.

Ziyaret sonrası oluşan çarpıcı görüntü ise dikkatlerden kaçmadı.

Mezarların çevresinde çöp yığını oluştu

Litrelik su şişelerinin mezarların çevresinde çöp yığını oluşturduğu anlamış olur objektiflere yansıdı.

CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) mesuliyet alanındaki mezarlıklarda ortaya çıkan tablo, akıllara İBB logolu ibrikleri getirdi.

İBB logolu ibrikler gündemde

Bayramda Karadeniz turuna çıkacak Ekrem İmamoğlu’nun yönettiği belediyenin, kentteki mezarlıklara yerleştirdiği ibrikler, toplumsal medyada bazı adlar tarafınca övgü dolu sözlerle karşılanmıştı.

Meydana getirilen yorumlarda, “İBB Mezarlıklar Daire Başkanlığı iyi düşünmüş bunu”, “Kolay fakat mühim bir hizmet” şeklinde ifadeler kullanılmış, söz mevzusu söylemler ise şaşkınlığa niçin olmuştu.

İstanbul da mezarlıklar çöplüğe döndü #1

İstanbul da mezarlıklar çöplüğe döndü #2

İstanbul da mezarlıklar çöplüğe döndü #3

İstanbul da mezarlıklar çöplüğe döndü #4

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

UYARI : İnternet sitemizde yer alan tüm bilgi, haber, yazı ve yorumlar genel bilgilendirme amaçlı olup doktor muayenesi, teşhis ve tıbbi tedavi yerine geçmez. Sitemizde yer alan bilgileri uygulamadan önce mutlaka konusunda uzman bir doktora danışmalısınız. Her bireyin metabolik yapısı farklı olduğu için sitemizde verilen bilgiler sizin metabolik yapınıza ve/veya hastalığınızın tedavisine uygun olmayabilir ve size uygun olmayan bir uygulama sonucu sağlığınız bozulabilir. Siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin ve üyelerin; konusunda uzman bir doktorun görüşünü almadan ve sağlık kontrolünden geçmeden sitede yer alan bilgileri uygulamaları halinde doğabilecek sağlık sorunlarından Webhane.Com sitesi sorumlu değildir. deneme bonusu veren siteler