İstanbul’da yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak

26.06.2022
İstanbul’da yarın bazı yollar trafiğe kapatılacakİstanbul Valiliği, yarın yapılacak “Ataköy Kriteryumu Bisiklet Yarışı” sebebiyle geçici olarak trafiğe kapatılacak yollar ile alternatif güzergahları duyurdu.


İstanbul'da yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak

İstanbul Valiliği, yarın yapılacak Ataköy Kriteryumu Bisiklet Yarışı sebebiyle geçici olarak trafiğe kapatılacak yollar ile alternatif güzergahları duyurdu.

Valilikten meydana getirilen yazılı açıklamada, yarın saat 07.00’den 13.30’a kadar trafiğe kapatılacak yollar şu şekilde sıralandı:

07.00’den 13.30’a kadar trafiğe kapatılacak

Strazburg Caddesi Sahil istikametine Ataköy Polis Merkezi önünden kapanacak. Zübeyde Hanım Caddesi ile Strazburg Caddesi kesişimi Ali Rıza Efendi Caddesi yönüne akım verilmeyecek. 19 Mayıs Caddesi ile Ali Rıza Efendi Caddesi kesişimi. Akım Ali Rıza Efendi Caddesi’ne verilmeyecek. Conk Bayırı Caddesi kapanacak.

Alternatif güzergahlar ise şu şekilde olacak:

Rio De Janerio Caddesi, Zübeyde Hanım Caddesi ile Strazburg Caddesi kesişiminden sahil istikameti ve Sinan Erdem istikameti, Dumlupınar Sokağı, Remzi Kazancıgil Caddesi ve Yeni Fişekhane Caddesi olacağı bildirildi.

İstanbul da yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak #1

İstanbul da yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.