İşverenler ‘1 Milyon İstihdam’ projesine kayıt oluyor

16.02.2022
İşverenler ‘1 Milyon İstihdam’ projesine kayıt oluyorBakanı Nureddin Nebati, “1 Milyon İstihdam” projesi kapsamında işverenlerin, gerekseme duyduğu insan kaynağına ulaşmak için projeye kaydolmaya başladığını duyurdu.


İşverenler '1 Milyon İstihdam' projesine kayıt oluyor

Gömü ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, “1 Milyon İstihdam” projesi kapsamında işverenlerin, informasyon teknolojileri alanında gerekseme duyduğu insan kaynağına ulaşmak için projeye kaydolmaya başladığına dair bildiri paylaştı.

“KAYITLAR BAŞLADI”

Bakan Nebati, Twitter’daki hesabından yapmış olduğu açıklamada, “İstihdam odaklı büyümeyi hedeflediğimiz politikalarımız ile uyumlu ‘1 milyon istihdam’ projemiz kapsamında işverenlerimiz, informasyon teknolojileri alanında gerekseme duyduğu insan kaynağına ulaşmak için projemize kaydolmaya adım atmıştır.

“KARİYER SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERE BAŞARILAR”

Projeye kaydolarak istihdama katkı elde eden işverenlerimize teşekkür eder, bu alanda kariyer sahibi olmayı hedefleyen yurttaşlarımıza eğitim ve işe alım süreçlerinde başarılar diliyoruz.” şeklinde izahat yapmış oldu.

İşverenler  1 Milyon İstihdam  projesine kayıt oluyor #1

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.