J Plasma Nedir?

18.02.2023
J Plasma Nedir?

Uygulama geçmişten günümüze dek tüm güzellik merkezleri tarafından şeffaf bir şekilde uygulanır. Böylece cildiniz kademeli olarak daha pürüzsüz bir güzelliğe sahip olması sağlanır. J plasmalar en kaliteli ve güvenilir güzellik uygulamasıdır. Yöntem bu nedenle profesyonel tüm güzellik merkezleri tarafından tavsiye edilir.

J Plasma Ne İşe Yarar?

Güzellik merkezlerinden uygulanan j plasma yüz ve vücudun herhangi bölgesinden cildin özellikle de subdermal tabakası üzerinden soğuk plasma enerjisi üzerinden gençleştirme ve gerilme gibi durumlar sunan en özel güzellik tedavisidir. Yöntem yüksek teknolojili cihaz üzerinden uygulanır. Bu nedenle de j plasmanın herhangi yan etkileri söz konusu değildir. Yöntem daha çok kadınlar tarafından tercih edilse de erkekler tarafından da güvenle tercih ediliyor.

J Plasma Nasıl Yapılır?

Uygulama güzellik uzmanları tarafından pratik bir şekilde uygulanır. Cilt tipi incelendikten sonra cihaz hazırlanır. Cilt alt tabakası üzerinden soğuk plasma enerjisi sunulur. Bu işlem ciltteki problemlerin büyüklüğüne göre birkaç seans üzerinden tamamlanır.

J Plasma Kimlere Uygulanır?

J plasmalar daha çok cildinde yoğun olarak akne,güneş lekeleri ve yanık gibi birçok cilt kusurları yer alanlara uygulanabilir.

Post Bariatrik Cerrahi Nedir?

Post bariatrik cerrahileri ise, daha çok obezite hastalığında uygulanan en etkili zayıflama ve güzellik tedavisidir. Yöntem doğrudan seanslar halinde uygulanır. Bu nedenle fazla yağların yer aldığı bölgeler üzerinden hızlı bir şekilde etki sunar. Dolaysıyla uygulama post bariatrik cerrahi gibi seanslar üzerinden de sunulabiliyor.

Post Bariatrik Cerrahi Avantajları Nelerdir?

Post bariatrik cerrahilerin avantajları arasında güvenilir ve kaliteli olması, uygun fiyatlar üzerinden sunulması yer alır. Yöntemin yan etkileri olmaması da en önemli avantajları arasında yer alır.

Liposuction Nasıl Yapılır?

Liposuctionlar en etkili güzellik ve zayıflama uygulamalarından biridir. Yöntem daha çok seanslar halinde sunulur. İlgili vücut bölgesinden özel krem uygulandıktan sonra liposuction cihazı üzerinden buradan masaj yapılarak fazla yağlar eritilir.

Liposuction Kimler İçin Uygundur?

Yöntem fazla yağları olanlara, selülit ve deri sarkmaları olanlar için uygundur. Liposuctionlar farklı teknikler üzerinden de uygulanır. Bu teknikler arasında sizler için en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Liposuctionlar da fazla yağların eritilmesinde en sağlıklı ve başarılı sonuçlar sunar. Bu nedenle yöntem geçmişten günümüze dek profesyonel güzellik merkezleri tarafından tavsiye edilir.

Liposuction En Sık Nerelerde Tercih Ediliyor?

Liposuctionlar daha çok vücut bölgelerinden yüz,karın, göbek, kol ve bacak, sırt ve omuz bölgelerinden tercih ediliyor. Yöntemin en büyük avantajları arasında ise, bölgesel anlamda da zayıflamanızı sağlamasıdır.

Birçok zayıflama uygulamaları bölgesel incelme sağlamaz. Bu da sizlerde moral bozukluklarına neden olacaktır. Fakat liposuctionlar bölgesel incelme konusunda da beklentilerinizi kusursuz bir şekilde karşılayacaktır. Dolaysıyla tercihiniz doğrultusunda bölgesel incelmek istediğinizde de liposuctionlardan faydalanabilirsiniz.

Liposuction Sonuçları Kalıcı Mıdır?

Hiçbir zayıflama ve güzellik uygulamalarının sonuçları kalıcı değildir. Bu nedenle söz konusu yöntemin de sonuçları kalıcı olmadığını vurgulayabiliriz. Burada dikkat edilmesi gereken ayrıntı, seans bittiğinde bireylerin daha kaliteli bir yaşam tarzına sahip olmasıdır. Liposuctionlardan sonrasında mutlaka hareketli yaşam tarzına sahip olunmalıdır.

Günlük düzenli olarak egzersiz çalışmaları yapılmalı ve bol miktarda taze sebze ve meyve tüketilmelidir. Uygulama sonrasında güzellik uzmanı tavsiyeleri doğrultusunda hareket edilmelidir. Böylece yeniden fazla yağlanmalara maruz kalınması söz konusu olmaz.

Liposuction Ameliyatı Genel Anestezi İle Mi Yapılır?

Liposuctionlar daha çok lokal anestezi üzerinden uygulanır. Bu nedenle yöntem sırasında hastanın herhangi vücut ağrıları hissetmesi söz konusu değildir. Yöntem vücuttaki yağlanma durumuna göre farklı seanslar aralıkları üzerinden uygulanabilir. Özellikle lider güzellik merkezlerinde liposuctionlar en fazla 7 seans üzerinden tamamlanır. İşlem sonrasında hastalar günlük sosyal aktivitelerine devam edebilir. Fakat obezite hastalığında seanslardan sonrasındaki ilk 7 günlük süreçte hastalar ev ortamında dinlendirilmelidir.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.