Jennifer Lopez, Ben Affleck’in iyi mi evlenme teklifi ettiğini söyledi

14.04.2022
Jennifer Lopez, Ben Affleck’in iyi mi evlenme teklifi ettiğini söylediMeşhur müzisyen Jennifer Lopez, sevgilisinin köpükler içindeki banyoda dinlendirilmiş olduğu sırada evlilik teklifinde bulunduğunu deklare etti.


Jennifer Lopez, Ben Affleck'in nasıl evlenme teklifi ettiğini anlattı

Bir devrin en oldukça konuşulan çiftlerinden önde gelen müzisyen Jennifer Lopez (52) ile erkek oyuncu Ben Affleck (49), 2002 senesinde nişanlanmışlardı. 2003’teki düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonrasında da yollarını ayırmıştı.

Banyoda teklif

Lopez, müjdeli haberi duyurmasının peşinden sevgilisinden nerede ve iyi mi evlenme teklifi aldığını da söyledi. Kendi web sitesinden izahat icra eden meşhur yıldız, Affleck’in kendisine dünyada en sevilmiş olduğu yerde şu demek oluyor ki köpükler içindeki banyoda dinlendirilmiş olduğu sırada teklifte bulunduğunu açıkladı.

“İki talihli insan”

“Oldukça süslü, heybetli bir şey değildi fakat hayal edebileceğim en duygusal şeydi.” diyen Jennifer Lopez, “Bir tek sessiz, sakin bir cumartesi gecesi, evde iki insan birbirleri için hep orada olacaklarına dair söz veriyorlar. İki talihli insan… Gerçek aşk için ikinci şansa haiz olan iki insan…” şeklinde konuştu.

Jennifer Lopez, Ben Affleck in nasıl evlenme teklifi ettiğini anlattı #1

“Köpüklerin içinde diz çöktü ve teklifi etti”

Lopez, kendisi köpük banyosu yaparken, Affleck’in önünde diz çöktüğünü de sözlerine ekledi. O andaki duygularını dile getiren müzisyen, “Tamamen hazırlıksız yakalanmıştım. Bir tek gözlerinin içine baktım, hem gülümsedim hem de ağladım. Suskun kaldım, söyleyecek bir şey bulamadım. O da bana ‘Bu evet demek mi?’ diye sordu. Ben de ‘Evet’ dedim, ‘Doğal ki evet…” açıklamasında bulunmuş oldu.

Jennifer Lopez, Ben Affleck in nasıl evlenme teklifi ettiğini anlattı #2

Jennifer Lopez, Ben Affleck in nasıl evlenme teklifi ettiğini anlattı #3

Jennifer Lopez, Ben Affleck in nasıl evlenme teklifi ettiğini anlattı #4

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.