Joe Biden, Almanya Başbakanı Scholz ile görüştü

07.02.2022
Joe Biden, Almanya Başbakanı Scholz ile görüştüBeyaz Saray’da bir araya gelen ABD Başkanı Joe Biden ile Almanya Başbakanı Olaf Scholz Rusya-Ukrayna krizini ele aldı.


Joe Biden,  Almanya Başbakanı Scholz ile görüştü

ABD Başkanı Joe Biden, Beyaz Saray’da Almanya Başbakanı Olaf Scholz ile bir araya geldi.

Biden, görüşme öncesi Oval Ofis’te gazetecilere verdiği demeçte her iki ülkenin de “Rusya’nın Avrupa’daki saldırganlığını caydırmak için beraber çalıştığını” aktardı.

SCHOLZ İLE ÇALIŞMAYI DÖRT GÖZLE BEKLEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Biden, Scholz ile konuşacakları birçok mevzu bulunduğunu belirterek, Çin’in oluşturduğu zorluklar, Batı Balkanlar’da istikrar, pandemi, iklim değişikliği ve öteki birçok mevzuda Scholz ile emek harcamayı dört gözle beklediğini aktardı.

Joe Biden, Almanya Başbakanı Scholz ile görüştü VİDEO

Joe Biden,  Almanya Başbakanı Scholz ile görüştü #1

“ÖNEMLİ BİR ZAMANDA ÖNEMLİ BİR TOPLANTI”

Scholz ise yapmış olduğu açıklamada, bugünkü toplantının “mühim bir zamanda mühim bir toplantı” bulunduğunu vurgulayarak, “Rusya’nın Ukrayna’ya karşı saldırganlığı ile savaşım” de dahil olmak suretiyle tartışmayı planladıkları bir takım mevzu bulunduğunu aktardı.

Joe Biden,  Almanya Başbakanı Scholz ile görüştü #2

Joe Biden,  Almanya Başbakanı Scholz ile görüştü #3

Joe Biden,  Almanya Başbakanı Scholz ile görüştü #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir