Joe Biden, yardımcısı Kamala Harris için dördüncü kez ‘Başkan’ dedi

13.01.2022
Joe Biden, yardımcısı Kamala Harris için dördüncü kez ‘Başkan’ dediABD Başkanı Joe Biden, Başkan Yardımcısı Kamala Harris’e bir kez daha ‘başkan’ diye hitap ettikten sonrasında, gafını anlasa da düzelme ihtiyacı hissetmedi.

Atlanta Üniversitesi’nde yapmış olduğu bir konuşmada, en sonuncusu geçtiğimiz aralık ayında olmak suretiyle daha ilkin minimum üç kez yapmış olduğu bir gafı tekrarlayan ABD Başkanı Joe Biden, kürsüde konuşmuş olduğu sırada Başkan Yardımcısı Kamala Harris’e tekrardan “Başkan” diye hitap etti.

GAFINI FARK ERTTİ, BOZUNTUYA VERMEDİ

Yapmış olduğu gafı ilkin fark etmeyen 79 yaşındaki Biden, fark ettikten sonrasında da bu ifadesini düzeltmedi.

Biden konuşmasında ABD Kurultay binasına yönelik 6 Ocak baskınına değinerek, “Geçen hafta Başkan Harris ve ben, ABD Kongresi’nin önünde durarak Amerikan tarihindeki ‘öncesi ve sonrası’ anlarından birine tanıklık ettik” dedi.

Joe Biden, yardımcısı Kamala Harris için dördüncü kez Başkan dedi #1

DAHA ÖNCE 3 KEZ “BAŞKAN” DEDİ

Biden’ın son ‘Başkan Kamala’ gafı geçtiğimiz ay Cenup Karolina Eyalet Üniversitesi’ndeki mezuniyet töreninde yapmış olduğu konuşmada yaşanmış, Başkan Yardımcısı Kamala Harris’e ‘Başkan’ diye hitap eden ABD Başkanı, “Latife bir yana, elbet Başkan Harris gururlu bir Howard mezunudur” ifadelerini kullanmıştı.

Joe Biden, yardımcısı Kamala Harris için dördüncü kez Başkan dedi #2

BIDEN’IN YAŞI NEDENİYLE HARRIS’İN ADI GEÇİYOR

ABD’nin 46. Başkanı olan 79 yaşındaki Biden, ABD tarihinde başkanlık görevini meydana getiren en yaşlı isim olarak biliniyor.

Biden, ülke tarihinin en yaşlı lideri olarak görevine devam etse de, sıhhat sorunları yaşaması durumunda kendisinin yerine geçecek kişinin Kamala Harris olması planlanıyor.

Joe Biden, yardımcısı Kamala Harris için dördüncü kez Başkan dedi #3

BIDEN’IN “BİLİNÇALTI” DIŞARI MI VURUYOR

Bilim insanı Sigmund Freud’un ruh çözümü kuramına gore, bilinçaltına itilen düşünceler dil sürçmeleri ya da rüyalarla şuur düzeyine çıkıyor.

Joe Biden, yardımcısı Kamala Harris için dördüncü kez Başkan dedi #4

Joe Biden, yardımcısı Kamala Harris için dördüncü kez Başkan dedi #5

Joe Biden, yardımcısı Kamala Harris için dördüncü kez Başkan dedi #6

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.