Justin Bieber koronavirüse yakalandı

21.02.2022
Justin Bieber koronavirüse yakalandıBieber’e meydana getirilen testin sonucunun pozitif olduğu açıklandı. Meşhur şarkıcının temsilcisi, sanatçının son durumunu paylaştı.


Justin Bieber koronavirüse yakalandı

Kanadalı pop müzisyen Justin Bieber’ın koronavirüs testi pozitif çıktı.

Bieber’ın bir temsilcisi, meşhur ismin sıhhat durumuna ilişkin izahat yaparak, Bieber’ın hafifçe emareler gösterdiğini kaydetti.

TEST SONUCU POZİTİF ÇIKTI

Bieber’ın pazar günü Las Vegas’ta sahne alması planlanıyordu, sadece konser söz mevzusu gelişme sebebiyle ertelendi.

T-Mobile Arena’dan meydana getirilen açıklamada, “Pozitif koronavirüs neticeleri sebebiyle maalesef pazar günü Las Vegas’taki gösteriyi ertelemek zorunda kalacağız. Justin normal olarak büyük bir hayal kırıklığına uğradı, sadece ekibinin ve fanatiklerinin sağlığı ve güvenliği devamlı onun bir numaralı önceliği.” denildi.

KONSER ERTELENDİ

Açıklamanın devamında, “San Diego’daki lansman büyük bir başarıydı. Justin, görkemli gösteriyi Las Vegaslı fanatiklerine mümkün olan en kısa sürede sunmaktan coşku duyuyor.” ifadeleri kullanıldı.

Las Vegas konserinin 28 Haziran Salı gününe ertelendiği kaydedildi.

Justin Bieber koronavirüse yakalandı #1

Justin Bieber koronavirüse yakalandı #2

Justin Bieber koronavirüse yakalandı #3

Justin Bieber koronavirüse yakalandı #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.