Kaan Yıldırım’ın kaslı hali dikkati çekti

07.05.2022
Kaan Yıldırım’ın kaslı hali dikkati çektiHadise ile ayrıldıktan sonrasında Hande Erçel ile yeni bir aşka yelken açan Kaan Yıldırım’ın son hali dikkati çekti. Kaslı halini toplumsal medya hesabından paylaşan Yıldırım, kısa sürede gündem oldu.


Kaan Yıldırım'ın kaslı hali dikkati çekti

Ezgi Eyüboğlu’ndan ayrıldıktan sonrasında Hadise ile yeni bir aşka yelken açan Kaan Yıldırım’ın yüzü gülmedi.

Hadise ile yaşamış olduğu uzun soluklu ilişkiyi bitiren hemen sonra Çağla Şıkel ile anılan Yıldırım, şimdilerde Hande Erçel ile beraber.

Kerem Bürsin’den ayrıldıktan sonrasında Kaan Yıldırım’a gönlünü kaptıran Hande Erçel, bu aşkı geçtiğimiz günlerde kabul etti.

İkilinin yeni ilişkisi hayranlarını sevindirirken, Kaan Yıldırım’ın son hali vaka oldu.Toplumsal medya hesabından kaslı halini paylaşan Yıldırım, yorum ve beğeni rekoru kırdı.

Kaan Yıldırım’dan kas şov

Kaan Yıldırım, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımlarla da dikkat çekiyor. Yıldırım kaslı vücudunu ilk kez paylaştı ve binlerce beğeni aldı.

Kaan Yıldırım’ın paylaşımına meslektaşı Salih Bademci’den garip bir yorum geldi. Bademci “Abartmasak mı? Evet, birazcık kıskançlık içerebilir. Ne var” yorumu dikkat çekti.

Kaan Yıldırım ın kaslı hali dikkati çekti #1

Kaan Yıldırım ın kaslı hali dikkati çekti #2

Kaan Yıldırım ın kaslı hali dikkati çekti #3

Kaan Yıldırım ın kaslı hali dikkati çekti #4

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.