Kaburgalarının kırılmasıyla hastaneye kaldırılan Gönül Yazar’dan iyi haber!

Türk sanat müziğinin ve Türk sinemasının efsane isimlerinden Gönül Yazar, evinde geçirdiği kaza sonucu kaburgalarını kırmıştı. Ses sanatçısı ve …

28.07.2021
Kaburgalarının kırılmasıyla hastaneye kaldırılan Gönül Yazar’dan iyi haber!

Türk sanat müziğinin ve Türk sinemasının efsane isimlerinden Gönül Yazar, evinde geçirdiği kaza sonucu kaburgalarını kırmıştı. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Gönül Yazar’ın hastanede çekilen fotoğrafını paylaşarak ünlü ismin sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

Geçtiğimiz günlerde evinde geçirdiği kaza sonucu kaburgaları kırılan usta sanatçı Gönül Yazar, apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Tedavisi devam eden Yazar hakkında hayranları endişeli bekleyişini sürdürürken; ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, ünlü sanatçının sağlık durumu hakkında bilgi verdi. 

Gönül Yazar’ın kendisine gönderdiği fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşan Akay, “Değerli sanatçımız Gönül Yazar’ın tedavisi devam ediyor. Bana hastanede çekilen fotoğrafını gönderdi ve sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyerek dua eden herkese teşekkür etti” şeklinde konuştu.

NE OLMUŞTU?

Sanat dünyasının değerli isimlerinden Gönül Yazar’ın evinde geçirdiği kaza sonucu kaburgalarını kırdığı öğrenildi. 84 yaşındaki usta sanatçının hastanede tedavi gördüğü öğrenildi.

Ünlü sanatçının sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:
“Sevgili dostlarımız; Gönül hanım ölümcül bir ev kazası geçirdi. Ve kaburgaları kırıldığından dolayı hastanedeydik. İyileşmeye çalıştığı bu süreçte birisi “Herkese yazıyorsun, bana neden cevap vermiyorsun” diyerek sitemde bulundu. Ben yakınıyım ve şu anda yanındayım. Onun bu mesajlara cevap verecek hali olmadığı için yazılarınızı ben cevaplıyorum. Bayram mesajını bile şahıslara değil, herkesi kapsayacak şekilde yazdık. Gönül hanım sitem sevmez, kendi de sitem yapmaz. Onun isteği üzerine bu yazıyı paylaşıyorum.”

Hayranları endişelendiren açıklama sonrasında Gönül Yazar’ın durumu merak edildi. Daha sonra Yazar, sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu:
“Kendi evimin banyosunda düştüm. Elimde tepsi vardı ve banyoya bir şey almak için girdiğimde ayağım kaydı ve çok kötü bir şekilde düştüm. O anda yanımda köpeğim Gizmo’dan başka hiç kimse yoktu. Banyo hemen yatak odamın yanında olduğundan, acılar içinde bağıra bağıra, yerde sürünerek yatak odama gittim. Telefonla yakınlarıma haber verdim ve hastaneye kaldırdılar. Kaburgalarım kırılmış. İç kanama olabilir diye 2 gün hastanede yattım. Kırılan kaburgalarım neredeyse akciğere batmak üzereymiş, çok şükür öyle bir sorun olmadı. Ancak şimdi sırtım da çok ağrı var ve yarın tekrar hastaneye gidiyorum. Bana dua edin.”

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.