Ağırlık basma üzerine ağırlık basma! Serenay’ın takıntılı aşığının ifadesi ortaya çıktı; Her bir cümlesi sapkın…

02.02.2022
Ağırlık basma üzerine ağırlık basma! Serenay’ın takıntılı aşığının ifadesi ortaya çıktı; Her bir cümlesi sapkın…saplantılı hayranı Tayfur Demirtaş, verdiği ifadeyle ağızları açık bıraktı. “Tanrı katında eş olduğumuzu düşünüyorum” diyen Demirtaş, sapkınlığıyla “pes” dedirtti.


Kabus üstüne kabus! Serenay'ın takıntılı aşığının ifadesi ortaya çıktı; Her bir cümlesi sapkın...

“Güzellik başa bela” deyimi gerçek oldu…

Oyuncu Serenay Sarıkaya, takıntılı hayranı sebebiyle günlerdir kabusu yaşıyor.

Serenay Sarıkaya’ya senelerdir takıntılı olan hayranı, geçtiğimiz günlerde meşhur oyuncuya zor günler yaşatmış, soluğu polis merkezinde aldırmıştı.

AKIL HASTANESİNE KALDIRILDI

Sarıkaya’nın otomobile hücum eden ve gözaltına alınan Tayfur Demirtaş, yakalanarak gözaltına alındı.

26 yaşındaki Tayfur Demirtaş sevk edilmiş olduğu nöbetçi mahkeme tarafınca ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde gözlem altına alındı.

Kabus üstüne kabus! Serenay ın takıntılı aşığının ifadesi ortaya çıktı; Her bir cümlesi sapkın... #1

İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Iyi sabahlar’dan Arzu Yaman’ın haberine gore; Serenay Sarıkaya’nın peşini bırakmayacağını söyleyen Demirtaş, saplantılı tavırlarıyla korkuturken, ifadeleriyle şaşkına çevirdi.

Kabus üstüne kabus! Serenay ın takıntılı aşığının ifadesi ortaya çıktı; Her bir cümlesi sapkın... #2

“YENİDEN DENEYECEĞİM”

Demirtaş, meşhur oyuncunun toplumsal medyada yapmış olduğu paylaşımlarda giymiş olduğu elbiselerin kendi elbiselerine benzediğini, vücudundaki dövmelerin de aynı bulunduğunu iddia etti.

Saplantılı Demirtaş ifadesinin devamında, “Onunla görüşmek için başvurduğum her yolu tekrardan deneyeceğim. Beni karşısına alıp konuşana kadar onun bulunacağı her yere gideceğim” dedi.

“PEŞİNİ BIRAKMAM”

“Tanrı katında onunla benim eş kılındığımızı hissediyor ve düşünüyorum. Beni kabul edene kadar peşini bırakmam.” diyen Demirtaş, sapkınlığıyla pes dedirttti.

Kabus üstüne kabus! Serenay ın takıntılı aşığının ifadesi ortaya çıktı; Her bir cümlesi sapkın... #3

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.