Kalp Yarası 25. bölüm izle tek parça! Kalp Yarası son bölüm full izle!

20.12.2021
Kalp Yarası 25. bölüm izle tek parça! Kalp Yarası son bölüm full izle!


Kalp Yarası 25. bölüm izle tek parça! Kalp Yarası son bölüm full izle!

Kalp Yarası dizisinin 25. kısmı ATV ekranlarında seyirciyle buluştu. Kalp Yarası dizisinin son bölümünde; Ayşe ve Ferit evlilik hazırlığı yapar. İşte Kalp Yarası 25. bölüm full izle detayları…

Kalp Yarası 25. bölüm izle!

Birbirlerine duydukları aşk yardımıyla önlerine çıkan tüm engelleri aşan Ayşe ve Ferit, tekrardan evlenmeye hazırlanmaktadır. Fakat Şahin’in Ayşe’nin gitmesine izin vermeye niyeti yoktur. Şahin, Ayşe’yi en zayıf yerinden vurmaya karar verir ve planını devreye sokar. Yaman’ın Adnan’ın oğlu olduğu gerçeği Azade’yi sarsarken, bulunmuş olduğu delikten kurtulmaya çalışan Hande her insana büyük bir sürpriz hazırlamaktadır. Bu sürpriz Hande’nin yaşamını değiştirirken Betül’ü de yeni kararlar almaya zorlayacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir