Kanser tedavisi gören Billur Kalkavan’dan izahat

04.06.2022
Kanser tedavisi gören Billur Kalkavan’dan izahatAkciğer kanseriyle savaşım eden Billur Kalkavan, “Hastanedeyim salıdan beri. Kalmamın sebebi burada iyi bakılıyor olmam. Evde zorlanıyoruz haliyle. Kilo aldım azca da olsa” açıklamasını yapmış oldu.


Kanser tedavisi gören Billur Kalkavan'dan açıklama

Akciğer kanseriyle savaşım etmiş olduğu ortaya çıkan Billur Kalkavan, sıhhat durumu hakkında informasyon vermeye devam ediyor.

Hamdi Alkan tarafınca kanserle savaşım etmiş olduğu öğrenilen Billur Kalkavan, toplumsal medya hesabından paylaşım yapıyor.

Üçüncü kemoterapiyi aldığını ve iyi bulunduğunu söyleyen Kalkavan, hastanede daha iyi bakıldığını sözlerine ekledi.

Fanatiklerine verdikleri destek için sık sık teşekkür eden Billur Kalkavan hakkında Hamdi Alkan, “Billur Kalkavan’a acil şifalar arzuluyorum. Güzel yüreğin ve enerjin bu hastalığı yenecektir Billur’cuğum. Daima yanındayım.” demişti.

Billur Kalkavan’dan izahat

44 kiloya düşmüş olduğu için salı gününden bu yana hastanede nezaret altında tutulan Kalkavan, Instagram sayfasında yeni bir fotoğrafını yayınladı.

Kalkavan, “Hastanedeyim salıdan beri. Kalmamın sebebi burada iyi bakılıyor olmam. Evde zorlanıyoruz haliyle. Kilo aldım azca da olsa. 3. kemodan sonrasında asla sorun çekmedim, bulantı falan yok, hafifçe halsizlik o denli.

Hayatımda asla bu kadar tembellik yapmamıştım iyi geldi vallahi. Her gün daha iyiye gidiyorum, keyfim yerinde, ilginize alakanıza yeniden teşekkürler iyileşmemdeki en büyük etken şu sebeple.

Herkesi seviyorum, hiçbir şeye kızmıyorum, kabulde ve akıştayım. Böylesi daha kolaymış.” mesajını paylaştı.

Kanser tedavisi gören Billur Kalkavan dan açıklama  #1

Kanser tedavisi gören Billur Kalkavan dan açıklama  #2

Kanser tedavisi gören Billur Kalkavan dan açıklama  #3

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.