Kanunsuz Topraklar’ın Gülfem’i Esra Bilgiç kendine hayran bıraktı!

Yeni sezonda “Kanunsuz Topraklar” dizisi ile ekranlara dönme hazırlığı yapan Esra Bilgiç’in sosyal medya paylaşımlarıyla rekor kırdı. Diriliş …

13.09.2021
Kanunsuz Topraklar’ın Gülfem’i Esra Bilgiç kendine hayran bıraktı!

Yeni sezonda “Kanunsuz Topraklar” dizisi ile ekranlara dönme hazırlığı yapan Esra Bilgiç’in sosyal medya paylaşımlarıyla rekor kırdı.

Diriliş Ertuğrul’da Halime karakteriyle yıldızı parlayan, ardından Ramo dizisiyle ününe ün katan oyuncu Esra Bilgiç, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Ünlü oyuncu, siyah  elbisesiyle verdiği bir pozu takipçilerinin beğenisine sundu. 

İddialı elbisesi ile dikkat çeken oyuncu, güzelliğiyle bir kez daha kendine hayran bıraktı. Güzel oyuncunun paylaşımı yarım milyon beğeni aldı.

BALKON POZUNA BEĞENİ YAĞDI!

Ünlü oyuncu Esra Bilgiç, Diriliş Ertuğrul dizisindeki Halime Sultan olarak müthiş bir çıkış yapmıştı. Son olarak Ramo dizisinde yer alan Esra Bilgiç, sosyal medya paylaşımlarıyla da ilgi odağı olmayı başarıyor. Final yapan Ramo dizisinde Sibel karakteri ile büyük beğeni toplayan Esra Bilgiç yeni dizi çalışmalarına başladı bile.

Yaz tatilinde yaptığı paylaşımlarla sosyal medyayı sallayan Esra Bilgiç’ten çok özel kareler gelmeye devam ediyor. 

İŞTE ESRA BİLGİÇ’İN ÇOK KONUŞULAN BALKON POZU!

SET KURALLARINI AÇIKLADI

“Diriliş Ertuğrul” dizisinde hayat verdiği ‘Halime Sultan’ karakteriyle gönüllere taht kuran, Ramo’da canlandırdığı ‘Sibel’ karakteriyle de adından söz ettiren oyuncu Esra Bilgiç, güzelliğiyle sık sık gündeme gelen isimler arasında yer alıyor.  Esra Bilgiç, seyahat kısıtlamasının kalkmasının ardından soluğu tatilde aldı. 

KURALINI AÇIKLADI!

Son yılların gözde oyuncularından Esra Bilgiç, oyunculuk kariyerine ilişkin alkışlanacak bir itirafta bulundu.

Bilgiç, “Şiddeti meşrulaştıracak, toplum ve aile yapısını zedeleyecek fikirleri normalleştirecek, doğaya ve hayvanlara zarar verecek bir karakteri oynamayı kabul etmiyorum” dedi.

 

YENİ PROJESİ BELLİ OLDU!

Henüz Ramo dizisi yeni final yapan Esra Bilgiç bir başka proje ile el sıkıştı. İlk olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde Halime Hatun karakterine hayat veren ve oyunculuk kariyerine başlayan Esra Bilgiç son olarak Show Tv’de yayınlanan Ramo dizisinde Sibel karakterine hayat veriyordu.

Ramo dizisi 16 Nisan Cuma günü son kez izleyici karşısına çıktı ve final yaptı. Bir süredir yapımcıların peşinde koştuğu Esra Bilgiç Gold Film’in yeni sezonda FOX için çekeceği merakla beklenen Kanunsuz Topraklar dizisiyle el sıkıştı.

Esra Bilgiç, Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılan Uğur Güneş ile partner olacak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir