Kapı Güvenlik Sistemleri ile şiddete engel koyuyoruz

17.07.2022
Kapı Güvenlik Sistemleri ile şiddete engel koyuyoruzHastanelerde Kapı Güvenlik Sistemlerini yaygınlaştıracaklarını belirten Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, “Sistem halk tarafınca memnuniyetle karşılanıyor.” dedi.


Bakan Koca: Kapı Güvenlik Sistemleri ile şiddete engel koyuyoruz

Son zamanlarda hastanelerde yaşanmış olan doktorlara sertlik vakaları herkesi derinden sarsıyor.

Konya’da silahlı hücum sonucu yaşamını yitiren Kardiyoloji Uzmanı Dr. Ekrem Karakaya, hastanelerde alınan güvenlik önlemlerinin yeterliliğine dair soruları akıllara getirmişti.

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca hastanelerde yaşanmış olan bu olayların peşinden hastanelerde “Kapı Güvenlik Sistemleri” uygulamasını yaygınlaştırdıklarını belirtti.

“Ülke geneline yayılacak sistemle şiddete bir engel koyuyoruz”

Güvenlik görevlilerinin başlangıcında bulunmuş olduğu Kapı Güvenlik Sistemleri’nin sıhhat çalışanları adına halk tarafınca memnuniyetle karşılandığını belirten Koca,GÜVENLİK GÖREVLİLERİMİZİN başlangıcında bulunmuş olduğu Kapı Güvenlik Sistemleri, sıhhat çalışanları adına halkımızca memnuniyetle karşılanıyor. Ülke geneline yayılacak sistemle şiddete bir engel koyuyoruz. Bir değişiklik de hizmet alırken ki davranışta olmalı. Daha çok anlayış da bir katkı.” ifadelerini kullandı.

“Türkiye, bizlerden de bir hekim çıksın diyen ailelerin ülkesidir”

AA’nın haberine bakılırsa Koca ek olarak “DoktorumaSaygı” etiketiyle paylaşmış olduğu mesajlarında, “Bu doktorlar, balkonlara çıkıp alkışladığımız doktorlardır. Türkiye, bizlerden de bir hekim çıksın diyen ailelerin ülkesidir.” ifadelerine yer verdi.

Bakan Koca: Kapı Güvenlik Sistemleri ile şiddete engel koyuyoruz #1

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

UYARI : İnternet sitemizde yer alan tüm bilgi, haber, yazı ve yorumlar genel bilgilendirme amaçlı olup doktor muayenesi, teşhis ve tıbbi tedavi yerine geçmez. Sitemizde yer alan bilgileri uygulamadan önce mutlaka konusunda uzman bir doktora danışmalısınız. Her bireyin metabolik yapısı farklı olduğu için sitemizde verilen bilgiler sizin metabolik yapınıza ve/veya hastalığınızın tedavisine uygun olmayabilir ve size uygun olmayan bir uygulama sonucu sağlığınız bozulabilir. Siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin ve üyelerin; konusunda uzman bir doktorun görüşünü almadan ve sağlık kontrolünden geçmeden sitede yer alan bilgileri uygulamaları halinde doğabilecek sağlık sorunlarından Webhane.Com sitesi sorumlu değildir.