Karateciler, Denizli’de 5 Madalya Kazanmıştır

16.02.2022
Karateciler, Denizli’de 5 Madalya KazanmıştırKarate Okul Sporları Grup Yarışmaları, 12-13 Şubat tarihlerinde Denizli’de Hasan Güngör Spor Salonu’nda düzenlendi. 12 ilden sporcuların katılmış olduğu müsabakalarda Manisa Büyükşehir Belediyespor da 7 sporcu ile yer aldı. Yarı final müsabakaları sonucunda Batuhan Bayır altın madalya kazanırken, Kevser Koparan gümüş madalya, Hansa Ceylin Borazan, Ebru Günayar, Şevval Bakan da bronz madalya kazanarak müsabakaları tamamladı. 5 madalya kazanarak organizasyonu tamamlayan karateciler mühim bir başarıya imza attı. Karate ekibi antrenörü Ali Eşi olmayan, kendilerine verilen destekten dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Güzgülü’ne teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Engin Altun da, “Karate takımımız, bünyemize katıldığından beri almış olduğu başarılarla bizleri gururlandırıyor. Denizli’de düzenlenen Okul Sporları Yarı Final Müsabakalarında 5 madalya kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bartın’da düzenlenecek olan final müsabakalarında da aynı başarıları tekrarlamalarını temenni ediyoruz” diye konuştu.YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.