Kardeş acısıyla yüreği yanan Alişan’ın 7. gün paylaşımı ağlattı!

Abisi Selçuk Tektaş’ı koronavirüsten dolayı kaybeden Alişan, sosyal medyadan 7. gün paylaşımı yaptı. Ölüm haberiyle yıkılan ve cenazede bile sor …

27.07.2021
Kardeş acısıyla yüreği yanan Alişan’ın 7. gün paylaşımı ağlattı!

Abisi Selçuk Tektaş’ı koronavirüsten dolayı kaybeden Alişan, sosyal medyadan 7. gün paylaşımı yaptı. Ölüm haberiyle yıkılan ve cenazede bile sor ayakta duran Alişan, abisi için Teşvikiye Camii’den 7. gün için mevlit okutacak.

Neredeyse bir ay koronavirüsle savaşan Selçuk Tektaş, geçtiğimiz günlerde virüse yenik düştü. Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Tektaş’ın kardeş, Alişan ve ailesi bu ölüm haberiyle yıkıldı.

Sanat dünyasını üzen bu ölümden 7 gün geçti. Alişan abisi için mevlit okutacağını sosyal medyadan paylaştı.

Ayrıca kardeş acısıyla yüreği yanan Alişan, yaptığı duygusal paylaşımla da hayranlarını ağlattı. Yaşadığı duyguları dile getiren Alişan, işte bu notu düştü:

“Bugün 7. gün… Ve sen benim kalbimde bir ömür kalacaksın kardeşim. O kadar dua aldın ki herkesten ve almaya devam ediyorsun ki, eminim Allah’ım seni en güzel yerde misafir ediyordur. Annen, baban, eşin, çocukların, yeğenlerin, kuzenlerin, akrabaların, dostların, arkadaşların ve biz seni hiç bitmeyecek bir özlemle ve dualarla her zaman anacağız. Hep bu gülümsemenle kalacaksın aklımda. Allah’ım senin mekanını cennet eylesin İnşallah.. Seni çok seviyorum canım kardeşim. Başlayacağım bir yerden ama ne zaman, nasıl başlayacağım bilmiyorum. Hepimiz hep sen varsın gibi bir yerden başlayacağız tekrar. Hiç gitmemişsin gibi….”

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir