Karın Germe (Abdominoplasti)

08.02.2023
Karın Germe (Abdominoplasti)

Merak edilen karın germe ameliyatı doğrudan karın bölgesindeki sarkma ve aşırı yağların yok edilmesi amacıyla uygulanır. Bu nedenle yöntem daha çok fazla kiloları olan hastalar için tavsiye edilebilir. Karın bölgesi gerdirme ameliyatları birçok avantajları söz konusudur. Bu uygulama yüksek teknolojili cihazlar üzerinden gerçekleştirilir. Bu nedenle karın gerdirme ameliyatlarında herhangi riskler söz konusu değildir.

Karın Germe (Abdominoplasti) Ameliyatı Nedir?

Göbek bölgesinden yağ dokuları sadece karın gerdirme ameliyatları üzerinden yok edilir. Bu kapsamda hasta memnuniyeti sağlanır. Ayrıca karın germe ameliyatı bugün daha uygundur.

Abdominoplasti Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Abdominoplasti ameliyatları bugün yüksek başarı üzerinden uygulanır. Yöntem alanında gerekli eğitimleri almış profesyonel estetik uzmanı tarafından gerçekleştirilir. Karın bölgesi incelenir, bu aşama sonrasında hasta ameliyata alınarak bu bölgeden sarkmaya ve fazla kilolara neden olan fazla yağlar alınır.

Karın Germe Ameliyatına Neden İhtiyaç Duyulur?

Karın bölgesi gerdirme ameliyatlarına birçok nedenden dolayı ihtiyaç duyulur. Bu bölgedeki fazla yağların alınarak bireylerin gün içerisinde daha özgür bir şekilde hareket etmesi sağlanabilir. Karın gerdirme ameliyatları sonrasında hastalar iş ve sosyal alanda daha aktif olabilir. Tıp alanında karın germe ameliyatı fiyatları ve toplumda karın gerdirme ameliyatları olarak bilinen işlem sadece karın kısmından uygulanır.

Karın Germe Estetiği Kimler İçin Uygundur?

Karın bölgesi gerdirme ameliyatları daha çok karın ve göbek bölgesinden sarkmalara ve aşırı yağlara maruz kalanlar için uygundur. Obezite hastaları için de söz konusu uygulama uygundur.

Karın Germe Ameliyatında İyileşme Süreci

Karın bölgesi gerdirme ameliyatlarında iyileşme süreci genellikle oldukça kısadır. Bu süreç ortalama olarak 2 ila 4 hafta aralığındadır.

Ameliyat Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ameliyat sonrasında yeniden yağlanma meydana gelmemesine dikkat edilmelidir. Bu bağlamda mutlaka ameliyat sonrasında hareketli yaşama sahip olunmalıdır. Günlük bol miktarda taze sebze ve meyveler tüketilmelidir. Günlük en azından 1 saatlik düzenli olarak sağlık yürüyüşü yapılmalıdır.

Abdominoplasti Ameliyatı Ağrılı Mıdır?

Abdominoplasti ameliyatları genellikle herhangi ağrıları bulunmaz. Burada dikkat edilmesi gereken püf nokta, ameliyat için kaliteli bir doktor kliniği tercih edilmesidir.

Karın Germe Ameliyatında Kullanılan Yöntemler

Karın gerdirme ameliyatlarında birçok yöntemler kullanılır. Bu yöntemler arasında cerrahi müdahale ön planda yer alır. Bunun haricinde çeşitli spor egzersizleri,enjeksiyonla karın bölgesinde biriken yağların alınması da yer alır. Fakat daha çok ameliyat tedavisi tercih edilir.

Karın Germe Ameliyatı Fiyatları

Karın gerdirme ameliyatları olmadan önce mutlaka ameliyat fiyatlarına bakılmalıdır. İşlem ücretleri  her yıl düzenli olarak doktor sitelerinden de güncelleniyor.

Liposuction Nedir?

Ayrıca liposuction işlemi de söz konusudur. Bu uygulama üzerinden karın ve göbek bölgesinden meydana gelen fazla yağlar alınabiliyor.

Liposuction Nasıl Yapılır?

Uygulama seanslar halinde sunulur. Karın bölgesinden ıslak teknik üzerinden yağlar kademeli olarak alınır.

Liposuction Öncesi

Uygulama öncesinde bilinmesi gerekenler söz konusudur. İlk olarak seans başlamadan önce sigara ve kafeinden uzak durulmalıdır. Fazla yağların yer aldığı bölge uzmana tarif edilmelidir.

Liposuction Kimler İçin Uygundur?

Uygulama herkes için uygundur. Özellikle de obezite,karın bölgesinde yağlanma meydana gelenler için yöntem son derece uygundur.

Liposuction Yöntemleri Nelerdir?

Uygulamanın en büyük özellikleri arasında birçok farklı türden yöntemlere de sahip olmasıdır. Bu yöntemler arasında ıslak teknik,ultrasonik teknik,hd yağ aldırma uygulaması yer alır. Bu kapsamda en uygun liposuctionlar tekniğinden faydalanabilirsiniz.

Liposuction Fiyatları

Evinizin konforunda zayıflama merkezi üzerinden liposuctionlar talep edebilirsiniz. Uygulama fiyatlarına göz atabilirsiniz. Uygulamanın birçok avantajları söz konusudur. Fiyatlarının düşük olması sizlerin ekonomik anlamda avantajlı olmasını sağlar. Liposuctionların fiyatları düzenli olarak yenilenir. Bu nedenle yer aldığınız zaman dilimi içerisinde güzellik merkezi sitesinden yöntem fiyatlarına bakabilirsiniz. Liposuctionların randevusunu da ev ortamından kolayca alabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.