Karlı zirvelerde sıkıntılı vatan nöbeti

30.01.2022
Karlı zirvelerde sıkıntılı vatan nöbetiMSB, Mehmetçik’in karlı zirvelerde arazi görevinden olağanüstü fotoğraflarını paylaştı.

Türkiye’nin büyük bir kısmı kar altında.

2 haftalık bir süredir yoğun kar yağışları şehirlerde neredeyse yaşamı durdururken vatan nöbetindeki Mehmetçik karlı dağlarda göreve devam ediyor.

KARLI DAĞLARDA VATAN NÖBETİ

Sıkıntılı kış şartları karşısında yılmadan terör ile savaşım eden kahraman komandoların vazife anları Hakkari’de fotoğraflandı.

Dağ Komando Tugay Komutanlığı çalışanının kalınlığı zirvelerde göreve çıkmış olduğu o anlamış olur Ulusal Müdafa Bakanlığı’nın Twitter hesabından paylaşıldı.

Fotoğraflar, “Dağ Komando Tugay Komutanlığı (Hakkâri) Kahraman Komandolarımız, asil milletimizden almış olduğu güçle sıkıntılı hava ve arazi şartlarında da terörle savaşım faaliyetlerine aralıksız devam ediyor.” notuyla servis edildi.

Karlı zirvelerde zorlu vatan nöbeti #1

Karlı zirvelerde zorlu vatan nöbeti #2

Karlı zirvelerde zorlu vatan nöbeti #3

Karlı zirvelerde zorlu vatan nöbeti #4

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.