Katar Emiri Al Sani, Joe Biden ile görüşmesini değerlendirdi

01.02.2022
Katar Emiri Al Sani, Joe Biden ile görüşmesini değerlendirdiAl Sani, Biden ile görüşme sonrası paylaşımda bulunmuş oldu. Katar Emiri, “Görüşmelerimiz verimliydi” dedi.


Katar Emiri Al Sani, Joe Biden ile görüşmesini değerlendirdi

Katar Emiri Temim bin Hamed Al Sani, ABD Başkanı Joe Biden ile Beyaz Saray’da görüşme gerçekleştirmiş oldu.

Al Sani, görüşmenin peşinden yapmış olduğu açıklamada, görüşmelerinin “verimli” geçtiğini söylemiş oldu.

“GÖRÜŞMELERİMİZ VERİMLİYDİ”

Toplumsal medya hesabı Twitter üstünden izahat meydana getiren Temim, “Joe Biden ile görüşmelerimiz verimliydi. Görüşmelerde, iki ülke arasındaki stratejik ortaklık bağlamında internasyonal ve bölgesel gelişmelere ilişkin bakış açılarımızı ele aldık.” ifadesini kullandı.

Katar Emiri Al Sani, Joe Biden ile görüşmesini değerlendirdi #1

“ABD-KATAR ORTAKLIĞI HER GEÇEN GÜN DAHA DA GÜÇLENİYOR”

Katarlı önder, bölgede istikrar ve barışın sağlanması için ABD ile Katar arasındaki ortaklığın her geçen gün daha da güçlendiğini altını çizdi.

Joe Biden döneminde Körfez’den ABD’yi ziyaret eden ilk önder olan Katar Emiri Temim, pazar günü söz mevzusu ülkeye gitmişti.

Katar Emiri Al Sani, Joe Biden ile görüşmesini değerlendirdi #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.