Kaymakam Sağlam, şampiyonları ağırladı

22.02.2022
Kaymakam Sağlam, şampiyonları ağırladıSalihli Kaymakamı Mehmet Kamil Sağlam, Bilecik’te düzenlenen finallerde bölge şampiyonu olan 50. Yıl Ortaokulu Yıldız Erkekler Hentbol Ekibi sporcularını ağırladı. Şampiyon Hentbol Takımını ziyarette İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Mahmut Yenen ve 50. Yıl Ortaokulu Müdürü Fatih Akın eşlik ederken, gövde eğitimi öğretmeni Yasin Nişli, Bilecik’te düzenlenen bölge finallerinde tüm maçları kazanarak şampiyon olduklarını söylemiş oldu. Nişli, elde ettikleri bu başarı ile Türkiye yarı finallerine gitmeye hak kazandıklarını sözlerine ekledi.

 

Bölge şampiyonu sporcuları konuk etmekten mutluluk duyduğunu belirten Kaymakam Mehmet Kamil Sağlam “Salihli’de spor altyapısını güçlendirmek ve sporcu yetiştirmek için çalışmalarımız devam ediyor. Gençlerimizin sporla ilgilenmeleri için kazanılan bölge şampiyonluğu fazlaca önemi bir başarı. Ben inanıyorum ki sporcularımız fazlaca daha büyük başarılar elde etmek için mücadelelerini sürdürecekler. Şimdiden elde edilmiş başarıdan dolayı sizleri kutlama ediyor, Uşak’ta yapılacak yarı finallerde başarılar temenni ediyorum” şeklinde konuştu.YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.