Kayseri Basketbol’da Aclan Kavasoğlu periyodu

23.12.2021
Kayseri Basketbol’da Aclan Kavasoğlu periyodu


Kayseri Basketbol'da Aclan Kavasoğlu dönemi

Hanımefendiler Basketbol Süper Ligi takımlarından Bellona Kayseri Basketbol, başantrenör Aclan Kavasoğlu ile sürem sonuna kadar antak kalma sağlamış oldu. Kadir Özgü Kurultay ve Spor Salonu konuşma salonunda meydana gelen imza törenine Bellona Kayseri Basketbol Sportif Direktörü Ahmet Bozbey ve başantrenör Aclan Kavasoğlu katıldı. Bellona Kayseri Basketbol Sportif Direktörü Ahmet Bozbey, “Kayseri basketbolu için fena sürem başlangıcı oldu. Maddi sıkıntılar var. Döviz kurundaki artış bizi fazlaca etkilemişti. O da doğal ki bizlere yansıdı. 2 yerli 1 yabancı oyuncu göndermiştik. Bir de 15 yıl çalıştığımız Ayhan Avcı ile yollarımızı ayırmak zorunda kalmıştık. Aclan Kavasoğlu ile mutabık kaldık. İlk idmanına çıktı. Sürem sonuna kadar antak kalma sağladık. Biz hocamızın basketbol bilgisine güveniyoruz. Yönetim olarak kendisine güvenimiz sonsuz. Oyuncu takviyemiz olacak” diye konuştu.

ACLAN KAVASOĞLU: KAYSERİ’NİN KADIN BASKETBOLUNDAKİ GEÇMİŞİ ÇOK İYİ

İmza töreninde izahat meydana getiren başantrenör Aclan Kavasoğlu, “Kayseri’nin hanım basketbolundaki geçmişi fazlaca iyi. Maddi durumlar sebebiyle bu duruma düşülmüş fakat takımın fena bulunduğunu düşünmüyorum. Oyuncu sayısında ciddi bir eksiklik var. Onar giderildiği takdirde iyi oyuncularla kurulu bir kadro var. Takımın performansını yukarı çekmek için çalışacağız. Kayseri’nin yardımıyla bu zor günleri atlatacağız” ifadelerini kullandı.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.