Kelimelik Oyunu İle Zihin Egzersizi

15.05.2020
Kelimelik Oyunu İle Zihin Egzersizi

Kelime oyunları kategorisinde karşımıza çıkan Kelimelik oyunu, zihninizi geliştirebilecek bir oyun. Zihin geliştirmek şöyle dursun, bu oyun ile birlikte çok kaliteli vakit geçirmenizde mümkün. Çünkü, oyundaki kitle öğrenmeyi seven bir kitle. Bu yüzden dolayı da bu tarz entelektüel etkinliklerde bulunmanız kaliteli zaman geçirmenize vesile olacaktır. Dilerseniz, Kelimelik nedir? Nasıl bir oyun? Ayrıntıları ile işleyelim.

Koronavirüs sürecinden dolayı insanlar evlerine çekilmiş durumda. Sosyal mesafenin korunması ile alakalı yapılan çalışmalar sonucunda gelen sokağa çıkma yasakları da insanları evlere hapsetmiş durumda. Eğer, biraz kelime oyunu seviyorsanız veya kelime dağarcığınızı geliştirmek istiyorsanız bu oyun tam da size göre.

Kelimelik Online Nedir?

Kelimelik indir seçeneğine tıkladığınız anda oyun online seçeneği ile inecektir. İnen oyuna kayıt yapıp girebilirsiniz. Ayrıca, Facebook ile de giriş yapmanız mümkün. Oyuna girdikten sonra oyun başlat seçenekleri bulunuyor. Oyunu arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz. Facebook arkadaşları haricinde kullanıcı adını bildiğiniz arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz.

Kelimelik Premium üyelik alarak birçok özelliğe de erişim sağlamanız mümkün. Peki nedir bu özellikler? Bu özelliklerden en önemlisi oyun sınırının uzaması. Normalde kısıtlı oyun açma şansınız var fakat, ekstra özellikle ile birlikte bu sınırınız artıyor.

Kelimelik Solo Nedir?

Kelimelik oyunu, ilk etapta sadece online olarak ortaya çıkmıştı. Fakat, daha sonra kullanıcılardan alınan geri bildirimler üzerine yeni bir uygulama yapma ihtiyacı daha doğru.

Kelimelik solo nedir? Sorusunun kısaca cevabı: Offline kelime oyunu. Solo oyununda hiçbir internet bağlantısına gerek yok. Çünkü, oyunun en güzel özelliği bu. Oyunda Kelimelik botuna karşı oynuyorsunuz.

Kelimelik Kelime Bulucu Nedir?

Kelimelik oyununda sözcük bulmak zorlaşabiliyor. Bu nokta da kelime bulucu devreye giriyor. Kelime buluculara elinizdeki harfleri yazdığınızda sizin için kelime üretebiliyorlar.

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir