Kemal Kılıçdaroğlu reklam panosunun önünde poz verdi! Bu şekilde sitem etti… ‘Batsın bu ayrımcılık! Batsın bu diliniz!’

20.09.2022
Kemal Kılıçdaroğlu reklam panosunun önünde poz verdi! Bu şekilde sitem etti… ‘Batsın bu ayrımcılık! Batsın bu diliniz!’


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adıyaman ve Malatya ziyaretinin arkasından son olarak Elazığ’a ayak bastı. Kılıçdaroğlu, kendisi için hazırlanan reklam panosunun önünde poz verip toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunmuş oldu ve sitem etti.

İşte Kılıçdaroğlu’nun paylaşımlarındaki o ifadeler:

‘KIRILAN KALPLERİN NE OLACAĞINI KİMSE DÜŞÜNMÜYOR’

“Bay Kemal’in şehre ziyaretini provoke etmek için, her yeri bunlarla donatmışlar. İnanın genel anlamda asla umursamam Saray provokasyonlarını; sadece üzücü olan şey şu ki, bu ucuz provokasyonlar yapılırken, yurttaşlarımızın kırılan kalplerinin nasıl sonuçlanacağını kimse düşünmüyor.

cs

Ne uğruna yapıyorsunuz bu tarz şeyleri? Birazcık daha çalmak çırpmak için. Yurttaşlarımıza hakaretler etmeye, ayrıştırmaya kıymet mi ey saray? Gözünüz ne vakit doyacak sizin? Üç günlük, hepimizin sadece çaresiz olduğu bu dünyada, bu kavga asla mi bitmesin istiyorsunuz?

‘BATSIN BU AYRIMCILIK’

Sizinle bizim aramızda bir temel fark var. Biz vatanseveriz, siz ise oy için her bir şeyin mübah bulunduğunu düşünen fırsatçılar. Vatanseverler oy için ülkesinin insanını devletine küstürmez. Neyleyim o oyları? Batsın bu ayrımcılık! Batsın bu diliniz!

Biz barışacağız. Vallahi de billahi de barışacağız! İnadına can cana, yan yana olacağız. Başaracağız biz bunu. Bizlere nasip olacak görmüş olacaksınız. İnadına et ile tırnak olmaya devam edeceğiz. İnadına helalleşeceğiz. İnadına hep birlikte, hep birlikte.”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
ABD'de rakam verdi! 4 milyon sığınmacı...ABD’de sayı verdi! 4 milyon sığınmacı…
Bu fotoğrafları ilk kez göreceksiniz! Yıllarca burada saklanmışlarBu fotoğrafları ilk kez görmüş olacaksınız! Senelerce burada saklanmışlar
Adayları tek tek açıkladı: 'Erdoğan kazanır'Adayları tek tek deklare etti: ‘Erdoğan kazanır’YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.