Kemal Sunal’ın en kıymetli emanetiydi! Oğlu Ali Sunal’ın güzeller güzeli eşini gördünüz mü?

19.02.2022
Kemal Sunal’ın en kıymetli emanetiydi! Oğlu Ali Sunal’ın güzeller güzeli eşini gördünüz mü?Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal, ilk evliliğini Gökçe Bahadır ile yapmış oldu. Sadece bu velilik kısa süre içinde bitti. Hemen sonra Nazlı Kurbanzade ile evlenen Sunal, iki çocuk babası oldu.


Kemal Sunal'ın en değerli emanetiydi! Oğlu Ali Sunal'ın güzeller güzeli eşini gördünüz mü?

Yeşilçam’ın efsaneleşmiş ve en sevilen adı Kemal Sunal ve Gül Sunal’ın oğlu Ali Sunal, ilk evliliğini Gökçe Bahadır ile yapmış oldu.

Ilkin Yaşam Bilgisi arkasından Yaprak Dökümü yardımıyla büyük bir üne kavuşan Bahadır ve Sunal, Temmuz 2011’de nikah masasına oturdu.

İzmir Çeşme’de aile içinde meydana getirilen mütevazı bir törenle dünyaevine giren çift, bu birlikteliği bir tek 8 ay sürdürebildi.

İkili 8 ay sonrasında ayrılırken, Ali Sunal ise aşkı bu kere Nazlı Kurbanzade’de buldu ve tekrardan nikah masasına oturdu.

Avukat olan Nazlı Kurbanzade ile 2018 senesinde nikah masasına oturan Ali Sunal, babalık heyecanı yaşadı.

Çiftin Narin ve Nil isminde iki kızı dünyaya gelirken, Nazlı Kurbanzade sık sık toplumsal medyadan ailesiyle ilgili paylaşımlar yapıyor.

ALİ SUNAL VE MİNİK AİLESİ

2018 senesinde evlenen ve 2019’da kızları Narin’i kucaklarına alan Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade, ikinci kızları Nil’e yazları kavuştu.

Sık sık ailesi ile ilgili paylaşım meydana getiren Nazlı Kurbanzade, Nil’in doğumundan sonrasında bir paylaştı. Kurbanzade fotoğrafın altına, “Ne sürprizli bigün. Hikayemiz fazlaca heyecanlı başladı. Hep bu şekilde mutlulukla devam etsin. Ailemize sefalar getirdin canım Nil” ifadelerini kullandı.

İkilinin mutlu giden evliliklerini çocuklarla taçlandırmaları ise hayranlarını bir fazlaca sevindirdi. Aşkı Nazlı kurbanzade’de tekrardan kabul eden Ali Sunal, mutluluğunu dile getirmeyi dikkatsizlik etmiyor.

Güzeller güzeli eşi Nazlı Kurbanzade’ye ise özgü dolu yorumlar geliyor.

İŞTE AİLE SAADETİ TAŞIYA KARELER

Nazlı Kurbanzade hususi günelr dahil olmak, ailesi ile çektirmiş olduğu nerede ise her kareyi, toplumsal medya hesabından paylaşıyor ve takipçilerinin beğenisine sunuyor.

Kemal Sunal ın en değerli emanetiydi! Oğlu Ali Sunal ın güzeller güzeli eşini gördünüz mü? #1

Kemal Sunal ın en değerli emanetiydi! Oğlu Ali Sunal ın güzeller güzeli eşini gördünüz mü? #2

Kemal Sunal ın en değerli emanetiydi! Oğlu Ali Sunal ın güzeller güzeli eşini gördünüz mü? #3

Kemal Sunal ın en değerli emanetiydi! Oğlu Ali Sunal ın güzeller güzeli eşini gördünüz mü? #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.