Kendall Jenner, kıyafetini eleştirenlere yanıt verdi

12.01.2022
Kendall Jenner, kıyafetini eleştirenlere yanıt verdiDünyaca meşhur süper model üyesi Kendall Jenner’ın, Lauren Perez ile David Waltzer’ın kasım ayındaki düğününde giydirilmiş olduğu giyim yeniden gündeme geldi.


Kendall Jenner, kıyafetini eleştirenlere cevap verdi

26 yaşındaki süper model Kendall Jenner’ın, yakın arkadaşı Lauren Perez ile David Waltzer’ın kasım ayındaki düğününde giydirilmiş olduğu siyah elbise, gelinin o mutlu gününün de önüne geçmişti.

Jenner’ın Mônot tasarımı elbisesindeki derin yırtmaçlar, modelin gelinden rol çaldırmış olduğu iddiasıyla münakaşa yaratmıştı.

Elbisesiyle çekmiş olduğu fotoğrafı o dönem Instagram Hikayeleri’nde paylaşan modelin yanında Bella Hadid ve Hailey Bieber şeklinde öteki meşhur modeller de yer alıyordu.

Perez’in gecenin fotoğraflarını 2021’in en büyük gecesi diye yeniden paylaşması, tartışmalı elbiseyi tekrardan gündeme getirdi. Jenner, toplumsal medyada gene gelinin önüne geçmekle suçlandı.

“İZNİNİ ALDIM”

Yorumların peşinden Perez, araya girerek Jenner’ın müthiş göründüğünü ve bunu sevdiğini belirtti. Bunun peşinden Jenner, Perez’i etiketleyerek, “Doğal ki öncesinden iznini istedim.” dedi.

Kendall Jenner, kıyafetini eleştirenlere cevap verdi #1

Kendall Jenner, kıyafetini eleştirenlere cevap verdi #2

Kendall Jenner, kıyafetini eleştirenlere cevap verdi #3

Kendall Jenner, kıyafetini eleştirenlere cevap verdi #4

Kendall Jenner, kıyafetini eleştirenlere cevap verdi #5

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.