“Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filmine Trabzonspor stadında büyük ilgi

28.12.2021
“Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filmine Trabzonspor stadında büyük ilgi


“Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filmine Trabzonspor stadında büyük ilgi

Trabzon Maçka’da teröristlerin kurduğu hain pusuda şehit olan Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in yaşam öyküsünü özetleyen TRT ortak yapımı “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminin fragmanı, dün akşam Medical Park Stadyumu’nda oynanan Trabzonspor – İstanbul Başakşehir karşılaşması öncesinde yayınlandı. Filmin fragmanını dev ekranlardan izleyen taraftarlar duygusal anlamış olur yaşadı. Taraftarlar fragman sonrası “Şehitler ölmez vatan bölünmez” tezahüratı attı.

1 Ocak’ta vizyonda

Eren Bülbül’ün doğum gününde, 1 Ocak 2022’de beyaz perdeye taşınacak olan film, Türkiye’de 350 beyaz perde salonunda, yurt haricinde ise Almanya, Avusturya, Fransa, Belçika, İngiltere, Azerbaycan, Norveç ve Danimarka’da aynı anda gösterime girecek.

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.