Kılıçdaroğlu davet yapmıştı… CHP’li belediyelere ramazan öncesi yazı: Artırın

04.04.2022
Kılıçdaroğlu davet yapmıştı… CHP’li belediyelere ramazan öncesi yazı: Artırın


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun çağrısı üstüne, Mahalli Yönetimlerden Görevli Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun tarafınca tüm partili belediyelere ramazan ayında yürütülecek faaliyetlere ilişkin yazı gönderildi.

Yazıda Türkiye’nin, iktidarın yanlış politikalarının niçin olduğu ekonomik bunalım ile karşı karşıya olduğu savunularak, şöyleki denildi:

“Bu yıl kutsal ramazan ayını besin ürünlerinde zamanı zamların yaşandığı bir dönemde algı ediyoruz. Bu kapsamda Sayın Genel Başkanımızın çağrısıyla, belediyelerimizin toplumsal yardımlarını ramazan ayında artırarak sürdürmeleri, gereksinim sahiplerini besin krizine karşı desteklemeleri ve ramazan ayını rahatlık içinde geçirmelerine destek olmaları büyük ehemmiyet arz etmektedir. Belediyelerimizin mevcut toplumsal yardımlarına iftar, sahur desteklerini de ilave etmeleri, bunun yanında ramazan ayı için ihtiyaçlara uygun toplumsal politikalar belirlemeleri yerinde olacaktır. Ek olarak, toplumsal dayanışmanın güçlendirilmesi, imkanı olan yurttaşlarımızın ihtiyacı olanlara ulaşmasının sağlanması adına bağış kampanyaları başlatılması da yararlı olacaktır.” (DHA)

thumbs_b_c_1a66ff7cf25029a5ff324c0ce631dd6b

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yunanistan'a 'diyalog' mesajıYunanistan’a ‘diyalog’ mesajı
10 TL ile 500 bin TL kazandı! 'Zaman geçtikçe olayın bilincine vardım'10 TL ile 500 bin TL kazanmıştır! ‘Vakit geçtikçe olayın bilincine vardım’
Trajikomik olay! EDS cezası kıskançlık krizine yol açtıTrajikomik vaka! EDS cezası kıskançlık krizine yol açtıYAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.