Kılıçdaroğlu’nun YSK iddiaları sonrası Erdoğan’dan tepki! “Yaşamı yalan” diyerek yüklendi: Korkuyorlar…

19.08.2022
Kılıçdaroğlu’nun YSK iddiaları sonrası Erdoğan’dan tepki! “Yaşamı yalan” diyerek yüklendi: Korkuyorlar…


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eleştiri öneme haiz Ukrayna ziyaretini gerçekleştirmiş oldu. Dünyanın takip etmiş olduğu görüşmeler sonrası Erdoğan, Türkiye’ye dönüşte uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Rusya-Ukrayna savaşı, tahıl koridoru ve Suriye meselesi şeklinde mevzulara ilişkin mühim mesajlar veren Erdoğan, politika gündemindeki başlıklara da değindi.

Geçtiğimiz günlerde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yapmış olduğu, “Bizdeki seçmen detayları Yüksek Seçim Kurulunda bile yok” açıklamasıyla ilgili konuşan Erdoğan, “Insanın yaşamı yalan” dedi.

“BİR ŞEY BİLDİĞİ YOK”

Erdoğan, Kılıçdaroğlu’nın iddialarına ilişkin şu ifadeleri kullandı:

Kılıçdaroğlu’nun bu açıklamalarına inanıyor musunuz? Insanın yaşamı yalan. Bir şey bildiğinden değil. Doğal bana bakılırsa, YSK Başkanı ve ekibi bunu yargıya taşımalı. Yargıya taşımak suretiyle artık bu adama karşılık ödetmeli.

thumbs_b_c_39dca2cd0d8a97d78dcae9d32faedf08

“KORKUYORLAR”

Yeri geliyor savcılara saldırıyor, yeri geliyor hakimlere saldırıyor. Fakat nedense onlar çekiniyorlar, korkuyorlar. Anayasa’yla güvence altındasınız. Anayasa’da bununla ilgili ‘Kesinlikle yargıya yönelik bu tür beyanlarda bulunulamaz’ diyor. İnşallah 2023’te milletim sandıkta buna bir kez daha dersini verecek.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Suriyeli seçmen sayısını açıkladı!İçişleri Bakanı Süleyman Asil, Suriyeli seçmen sayısını deklare etti!
Dünyanın gözü orada! Ukrayna'da üçlü zirveDünyanın gözü orada! Ukrayna’da üçlü zirve
Görüntüler olay olmuştu! Gerçek ortaya çıktıGörüntüler vaka olmuştu! Gerçek ortaya çıktıYAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.