Kim Kardashian ile Kanye West sonunda boşandı

03.03.2022
Kim Kardashian ile Kanye West sonunda boşandı2014 senesinde dünyaevine giren Kim Kardashian ile Kanye West’in boşanma davası dün görüldü.


Kim Kardashian ile Kanye West sonunda boşandı

Dünyanın en fazlaca konuşulan çiftlerinden olan Kim Kardashian ile Kanye West, 8 yıl ilkin evliliğe ilk adımını atmıştı. aylardır ayrılmak için uğraşan ikilinin boşanma davası sonuçlandı.

North, Saint, Chicago ve Psalm isminde dört evladı olan çift, sonunda resmi olarak boşandı.

ORTAK VELAYET VERİLDİ

Evlilik sözleşmesine bağlı kalan ikiliden West, geçtiğimiz yıl nisan ayında mahkemeye müracaat yapmıştı ve dört evlatlarının ortak velayetini talep etmişti. Çifte ortak velayet verildi.

BİR KAMYON DOLUSU GÜL

Öte taraftan meşhur rapçi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Kardashian’a bir kamyonet dolusu kırmızı gül göndermişti. Daha ilkin, “Tanrı, Kim ile tekrardan bir araya gelmemi istiyor.” diyerek, ailesini geri istediğini ifade eden Kanye West, 14 Şubat hediyesini de Instagram’dan yayınlamıştı.

Meşhur isim, üstünde, “Benim görüşüm oldukça açık ve berrak…” yazılı olan siyah bir kamyonetin kasasındaki yüzlerce gülün fotoğrafını toplumsal medyadan paylaşmıştı.

Kim Kardashian ile Kanye West sonunda boşandı #1

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.