Kına Malzemeleri İçin Doğru Adres

20.06.2022
Kına Malzemeleri İçin Doğru Adres

Kına geceleri kültürümüz içerisinde yüzyıllardan beri süregelen ve gelin için düğün töreninden önce düzenlenen, kadınların kendi aralarında eğlenebilmek için tertip ettiği çok güzel bir organizasyondur. Kına gecelerinde geline kına yakılır, bu kına töreni esnasında pek çok farklı malzemeye ihtiyaç duyulur. Aynı zamanda her geçen gün kına organizasyonları farklılık göstermeye, yeni adetler oluşmaya başlamıştır ki, bunlar içinde ayrı ayrı malzemeler gerekebilmektedir. İşte bu malzemeleri temin etmek, en kalitelisini fakat en ekonomik olanını bulabilmek başlı başına bir iştir.

Yüz örtüleri kına gecelerinin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Yüz örtüsü kına yakılırken gelinin başına serilir. Bu örtülerin farklı çeşitleri bulunmakta olup genel olarak tül kumaştan tasarlanır, lazer kesim tül çiçekler, inciler ve taşlarla süslenmektedir. Yelpazeler kına malzemeleri arasında son yıllarda tercih edilen bir üründür. Gelin buketi yerine geçebilecek ve kına açılışında dans ederken kullanılan bir kına malzemesidir. Yelpazeler genel olarak tüyler ile tasarlanmaktadır. Hemen hemen her rengi sitemizde satışı olan parçalar arasında yer almaktadır.

Kına malzemeleri

Damatlara da kına yakılınca damat kına örtüleri de özel olarak tasarlanmaktadır. Genel olarak yeşil renklerde üretilmekte, Osmanlı tuğrası gibi geleneksel motiflerle süslenmektedirler. Damatlara gelinin yanında kına yakılırken omuzlarına örtmek için kullanılmaktadırlar.
Dağıtmalık kına paketleri ise kınanın içerisine toz veya yaş halde paketlenerek konulduğu küçük süslü kutulardır. Tek renk veya karışık renkli ve 100’lü paketler halinde temin edilebilmektedir. Kınalarda dağıtılacak kına için kurtarıcı bir parçadır.
El gülü, sis bombası, kına mumu, ledli mum, iğnedanlık, halay mendili, def, Kına tacı gibi tek kalem halinde satışa sunulmakta olan kına malzemelerini de sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Toplu alımlarda stoklar sürekli güncellenmekte olup, dilediğiniz kadar alım yapabilirsiniz. Tüm kına malzemelerimiz birinci sınıf malzemelerden üretilmekte olup deformasyonlara karşı mukavemetlidir. Aynı zamanda yapacağınız tüm alımlarda kargoda herhangi bir zarar görmemesi adına özel olarak paketlenmekte olup anlaşmalı kargo şirketleri aracılığı ile 3 – 5 gün arasında tarafınıza ulaştırılmaktadır. Tüm kına malzemeleri eksiksiz bir şekilde tarafınıza teslim edilmektedir.

Kına malzemeleri

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.