KÖPRÜBAŞI BELEDİYESPOR’DA HALİM ERÇİN DÖNEMİ

05.02.2022
KÖPRÜBAŞI BELEDİYESPOR’DA HALİM ERÇİN DÖNEMİManisa 1.amatör küme yaz grubunda savaşım edecek olan Köprübaşı Belediye Gençlik Sporda Halim Erçin süreci resmen başladı.

KÖPRÜBAŞI BELEDİYESPOR’U LAYIK OLDUĞU YERLERE TAŞIYACAĞIZ 

Meydana getirilen imza töreni sonrası konuşan Köprübaşı Belediye Gençlik Spor Kulüp Başkanı Yunus Gökdemir,  “Köprübaşı Belediye Gençlik Spor’u layık olduğu yere taşıyacağız. Bundan asla kimsenin şüphesi olmasın. 

11 yıl aradan sonrasında yine lige dönmek hepimizi heyecanlandırıyor. Lig maçlarını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Futbol takımımızı üst liglerde 15 yıl ustalaşmış futbol oynamış deneyimli alıştırmacı Halim Erçin’e emanet ediyoruz. Ona güvenimiz sonsuz. ” dedi.

Alıştırmacı Halim Erçin ise, “Başkanımızdan teklif ulaşınca tereddütsüz kabul ettim. Zira bende Köprübaşılıyım. Bana güvendikleri için sonsuz teşekkür ederim. Onları utangaç etmeyeceğim. Hep beraber takımımızı başarıya götüreceğiz” dedi.

Muharrem Kazer 

 YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir