Koronavirüs olay tablosu açıklandı mı? 12 Ocak 2022 olay ve ölüm sayısı

13.01.2022
Koronavirüs olay tablosu açıklandı mı? 12 Ocak 2022 olay ve ölüm sayısıKoronavirüs olay sayılarına ilişkin son durumu öğrenmek isteyen vatandaşlar, “Bugünkü koronavirüs olay sayısı açıklandı mı?” sorusunu araştırmaya başladı. İşte 12 Ocak 2022 olay ve ölüm sayısı..


Koronavirüs vaka tablosu açıklandı mı? 12 Ocak 2022 vaka ve ölüm sayısı

Koronavirüs olay ve ölüm sayıları, 2020 yılının mart ayından beri vatandaşlar tarafınca yakından takip edilen konuların başlangıcında geliyor.

Aşılama uygulamaları hız kesmeden devam ederken ortaya çıkan yeni varyant Omicron, vakaların artmasına niçin oluyor.

Güncel verilerin Omicron’un yüksek bulaşıcılığını kanıtladığını söyleyen DSÖ Avrupa Direktörü Hans Kluge, iki ay içinde Avrupa’da ciddi bir yayılım olacağını belirtti.

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabı üstünden yapmış olduğu paylaşımlar ile Omicron vakalarındaki artışa dikkat çekerken sık sık aşı uyarısında bulunuyor.

Peki, bugünkü koronavirüs olay sayısı açıklandı mı? İşte 12 Ocak 2022 Çarşamba olay ve ölüm sayısı…

12 OCAK 2022 KORONAVİRÜS VAKA TABLOSU AÇIKLANDI MI?

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, yenilenen koronavirüs olay tablosunu ve güncel aşı haritasını paylaştı.

Buna bakılırsa; Türkiye’de son 24 saatte 422 bin 028 Kovid-19 testi yapılmış oldu, 77 bin 722 kişinin testi pozitif çıkarken, 145 şahıs ise yaşamını yitirdi.

Koronavirüs vaka tablosu açıklandı mı? 12 Ocak 2022 vaka ve ölüm sayısı #1

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.