Kral 3. Charles kaleme sinirlendi, odayı terketti

14.09.2022
Kral 3. Charles kaleme sinirlendi, odayı terketti


Kral 3. Charles elindeki kalemin mürekkep akıtmasına kızıp bulunmuş olduğu odayı terketti. O anlarda kameralar kayıttaydı.

Kraliçe 2. Elizabeth’in ölümünün arkasından Kral olarak tahta geçen 3. Charles’ın öfkeli görüntülerine bir yenisi daha eklendi.

Deftere yanlış tarih attı

Şimal İrlanda’daki Hillsborough Kalesi’ne bugün yapmış olduğu ziyaretin canlı yayınlandığı videoda, Kral 3. Charles’ın, ziyaretinin arkasından ziyaretçi defterine 13 Eylül yerine yanlışlıkla 12 Eylül tarihini attığını söylediği görüldü.

“Kahrolası şeye tahammül edemiyorum”

Kral 3. Charles, eşi Camilla’nın yanlış zamanı imzaladığını hatırlatmasının arkasından elindeki kalemin mürekkep akıtmasına sinirlenerek, “Bu kahrolası şeye tahammül edemiyorum.” dedi.

Videoda Kral 3. Charles’ın, eline mürekkep bulaşmasının arkasından odayı terk etmiş olduğu ve deftere imzayı eşi Camilla’nın attığı görüldü.

Kral 3. Charles kaleme sinirlendi, odayı terketti – Video

Kral 3. Charles kaleme sinirlendi, odayı terketti #1

Daha ilkin de yardımcılarına kızmıştı

Kral 3. Charles daha ilkin de tahta çıkma töreninde imza atarken yardımcılarına kızgın bir ifadeyle masada elini koyacağı yerin boşaltılması emirini verirken görüntülenmiş ve bu anlamış olur toplumsal medyada gündem olmuştu.

3. Charles’ın görevliye eliyle yapmış olduğu hareket gündem oldu – Haberi için tıklayınız –

Kral 3. Charles kaleme sinirlendi, odayı terketti #2

Kral 3. Charles kaleme sinirlendi, odayı terketti #3

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.